Dwadzieścia spotkań

💥Poznając opis książki byłam przekonana,że otrzymam gorący romans znanego autora z piękna dziewczyną.Jakże się pomyliłam🫣
Moja pomyłka wcale nie sprawiła mi zawodu,wręcz odwrotnie.Od pierwszego rozdziały byłam ogromnie ciekawa otrzymanych informacji i ich powiązania z całą fabuła.Po pewnym czasie treść lektury łączy się w jedną wspólną całość.

Jest to historia z wieloma ciekawymi wątkami.Począwszy od tajemniczego spotkania z policjantem na komendzie kończąc na wycieczce do Krakowa.
Co może to łączyć?Otóż każdy element tej historii jest bardzo ważny.
Na poczatku mamy historie Niny i walkę z nieprawidłowości,które nie kończą się szczęśliwie.Później otrzymujemy pobyt Mileny i jej narzeczonego w Gruzji a następnie wydarzenia powiązane z Gniewnem.To czyni historie bardzo ciekawa i tajemniczą.

Mamy nie tylko lekki romans,ale także kryminał wraz odwagą bohaterów,by osoby czyniący zło ponieśli konsekwencje swoich czynów.

Poznana historia ogromnie mnie zaskoczyła!!! Wyobraźnia nasuwała różne hipotezy i powiązania z poznawanymi wydarzeniami.
Powieść trzymała w napięciu,pozwalając na możliwość odkrywania zagadek przeszłości i zachowań osób,które były ponad prawem.

Nie oceniajcie książki po okładce,ponieważ ta powieść jest bardziej emocjonująca niż wskazuje na to okładka.
Musicie przekonać się o tym samym.Dlatego wam ja gorąco polecam.

Informacje dodatkowe o Dwadzieścia spotkań:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2023-11-07
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Dwadzieścia spotkań

Kup książkę Dwadzieścia spotkań

Siemowit Zagubiony