Pierwsza książka Marii Czubaszek jaką przeczytałam. Co to była za kobieta! Bezkompromisowa, nie bała się mówić o swoich kontrowersyjnych poglądach, nie lubiąca ludzi. Co za odwaga!

Zupełnie nie przejmowała się tym, co ktoś o niej myśli i że czegoś może nie wypada. Uśmiałam się nie raz i dopiero teraz jest mi mało! Wiem, że sięgnę po kolejne książki Pani Marii. I to jak najszybciej.

Nie ma zbiegów okoliczności, zaczęłam akurat ją czytać jak zmarł jej mąż Karolak. Złożyło się tak niefortunnie. W końcu są razem... Choć jak Maria mówiła, żyli obok siebie to teraz na pewno siedzą razem paląc papierosy i jedząc parówki.

Czyta się zdecydowanie za szybko, bo wciąga niesamowicie. Wielu na pewno się nie spodoba. Przeciwników ma na pewno tyle samo jak i zwolenników. Barwna, przyciągająca uwagę kobieta.

A Ty lubisz Marię Czubaszek?

Informacje dodatkowe o Dzień dobry, jestem z kobry, czyli jak stracić przyjaciół w pół minuty i inne antyporady:

Wydawnictwo: Czerwone i czarne
Data wydania: 2015-09-23
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788377001974
Dodał/a opinię: Ksebardo

Zobacz opinie o książce Dzień dobry, jestem z kobry, czyli jak stracić przyjaciół w pół minuty i inne antyporady

Kup książkę Dzień dobry, jestem z kobry, czyli jak stracić przyjaciół w pół minuty i inne antyporady

Nienachalna z urody . Audiobook
Maria Czubaszek0
Okładka ksiązki - Nienachalna z urody . Audiobook

Najodważniejsza z książek znanej satyryczki. Maria Czubaszek zdradza swoje sekrety i po raz pierwszy mówi o sobie tak szczerze. I tak dużo. Opowiada...

Wszyscy niestety normalni
Maria Czubaszek0
Okładka ksiązki - Wszyscy niestety normalni

Po raz pierwszy zebrane w jednym tomie dwie kultowe książki Marii Czubaszek: "Na wyspach Hula-Gula" i "Dziewczyny na ścianę i na życie"!Słyszałem i widziałem...