Egzamin z przyjaźni

LC http://www.granice.pl/ksiazka,egzamin-z-przyjazni,194559 "książka przydatna szczególnie dla poznania bardzo ogólnych zasad savoir-vivre-u wobec osób z różnymi niepełnosprawnościami, poparte to jest przykładami z życia, samej autorki i nie tylko. Joni jest osobą głęboko wierzącą, jej niezwykłą historię, poruszającą ukryte struny naszych uczuć możemy poznać w książce "Joni" i tą polecam bez wahania każdemu. Ja wiem, że to "Egzamin z przyjaźni", ale słowo to, jak dla mnie jest tu nadużywane. Wiele przykładów mających tutaj swoje miejsce, choć są prawdziwe, jest dla mnie utopijnych. Po prostu mam inny pogląd i doświadczenia, to inna część świata, choć o Polsce także znajdziemy tu zdanie ;) Autorka pisała ponad dwadzieścia kilka lat temu,o czymś co teraz zrobiło się bardzo w Polsce popularne temat "jak obcować z człowiekiem" (celowo nie piszę znowu słowa rozpoczynającego się sylabą NIE) Książki Joni są w Polsce niemal niedostępne a szkoda, bo mogłyby dać szansę na rozjaśnienie wielu spraw, (pomijając nawet fakty, że to Amerykanka i osoba dla której jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest Religia.) Tą opowieść, poleciłabym osobom, nie obeznanym z tematem. Ja choć nie wiem oczywiście wszystkiego i również sporo nowych rzeczy wysłuchałam, być może nie doceniam jej tak, jak na to zasługuje. "

Informacje dodatkowe o Egzamin z przyjaźni:

Wydawnictwo: Vocatio
Data wydania: b.d
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: arven1989

Zobacz opinie o książce Egzamin z przyjaźni

Kup książkę Egzamin z przyjaźni