Galeon

Lubicie czytać o statkach i owianych ich tajemnicach?Jeśli odpowiedz jest twierdząca to koniecznie przeczytajcie „Galeona”
✨✨✨✨✨

Wielowątkowość w tej powieści jest ogromnym atutem.Możemy obserwować urywki wydarzeń sprzed pięciuset lat, kilka lat wcześniej lub obecnie.
Dzięki temu skrupulatnie odkrywamy co przyczynia się do zabójstwa osób związanych z odnalezieniem tajemniczego skarbu i Galeona.
Autor opisuje działania prac oraz emocje związane ze znaleziskiem.Rozmowy pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za prace przy budowie i ich decyzje którymi się kierowali.Jedna decyzje pociąga za sobą nieodwracalne konsekwecje…

Krok po kroku czytamy o działaniach dziennikarzy,wysoko postawionych osobach i ich interesach.Spójność wydarzeń,pojawiających się postaci sprawia,że byłam podekscytowana odkrywaniem kolejnych zdarzeń.Jest kradzież,zabójstwo,zatajenie istotnych informacji w celu osiągnięcia korzyści.
Obawiałam się konsekwencji jakie niosą ze sobą źle wykonane prace.Bo niedopełnienie obowiązków zawsze niosą ze sobą skutki.
Czytelnik może razem z postaciami odkrywać tajemnice z przeszłości,a co za tym idzie poczuć się jak detektyw.

Jestem pozytywnie zaskoczona poznana historią,która pozostawiła nutę niepewności,czy tak naprawdę było🫣
Gorąco polecam wam tą powieść.

Informacje dodatkowe o Galeon:

Kup książkę Galeon

Zbawiciel
Leszek Herman 0
Okładka ksiązki - Zbawiciel

Co łączy obraz Leonarda da Vinci z atakami bombowymi w Szczecinie? Jakie sekrety skrywają miejskie piwnice? Kim jest i czego chce tajemniczy terrorysta...

Krzyż Pański
Leszek Herman0
Okładka ksiązki - Krzyż Pański

Dwa stare kufry z tajemniczym dopiskiem ,,IIWW 45-47 POLAND", znalezione przypadkiem w piwnicy brytyjskiego Archiwum Narodowego, zapoczątkują śledztwo...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;