Książka składa się z kilku części, w jednej autor doradza młodym twórcom i przy okazji analizuje ich teksty, w innej są zawarte felietony pisane do pisma o tematyce fantastyczno-literackiej. Książka napisana lekko i z dużym poczuciem humoru, polecam wszystkim, którzy chcieliby poznać opinię o otaczającej nas rzeczywistości autora popularnych książek fantasy.

Informacje dodatkowe o Galeria dla dorosłych. Ostre spojrzenie na początkujących polskich twórców. Abecadło każdego szanującego się debiutanta:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2010-07-01
Kategoria: Publicystyka
ISBN: 978-83-7574-142-1
Dodał/a opinię: Aleksander Grobelny

Zobacz opinie o książce Galeria dla dorosłych. Ostre spojrzenie na początkujących polskich twórców. Abecadło każdego szanującego się debiutanta

Kup książkę Galeria dla dorosłych. Ostre spojrzenie na początkujących polskich twórców. Abecadło każdego szanującego się debiutanta

Północna granica
Feliks W. Kres0
Okładka ksiązki - Północna granica

Północna granica to pierwsza część jednej z najlepszych polskich serii fantasy, obejmującej kompletną opowieść o świecie Szereru - Księgi Całości. Jest...

Porzucone królestwo
Feliks W. Kres 0
Okładka ksiązki - Porzucone królestwo

Basergor-Kragdob, król Ciężkich Gór i górskich rozbójników, opuścił swoje królestwo. W poszukiwaniu spokoju i odpoczynku, uciekł do Dartanu. Zostawił...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska