Ghost

Ghost to jeden z członków Storm Riders MC. Dla bikerów klub jest zawsze na pierwszym miejscu, jednak u Ghosta w sprawy klubowe wplata się przeszłość oraz kobieta, której nie powinien pragnąć.
Caramela to młoda pani weterynarz z charakterem i ciętym językiem. Kobieta, która wie czego chce i walczy o to. Siostra jednego z bikerów, członków Storm Riders MC.
Między Ghostem a Caramelą jest ogromne przyciąganie i pożądanie, które dosłownie czuć w powietrzu. Mimo że wszyscy widzą co się między nimi dzieje, nikt nie jest w stanie ocenić, jak dalej potoczy się ich znajomość. Dodatkowo sprawy komplikuje powrót konkurencyjnego klubu MC.
Czy Mel i Ghost będą razem? Czy dwa tak silne charaktery zdołają się dogadać? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Jak duże niebezpieczeństwo czyha na bohaterów?
Kocham bohaterów tej książki. Szczególnie Mel skradła moje serce. Uwielbiam takie silne i charakterne babki z pazurem. No a Ghost? No cóż, miał coś w sobie. Osobiście czuję duża sympatię do Bikerów, których przedstawia nam Ania Wolf.
Tajemnice, sekrety, walka. Słowne przepychanki. Niebezpieczeństwo, porwania, strzelaniny, bijatyki. Walka o miłość. Namiętność i pożądanie. Trudne przeżycia, nowy początek, nieoczekiwana radość. Naprawdę dużo się tu dzieje i trudno byłoby się nudzić.
Czekałam na tę książkę z niecierpliwością i muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że takie tajemnice wyjdą na jaw. Było to dla mnie zaskoczeniem. Miłym zaskoczeniem. No i te gorące sceny, które Autorka pisze po prostu mistrzowsko. Brawo.
"Ghost" to książka, która pochłania czytelnika od pierwszej strony. Nie było nawet opcji, żeby odłożyć ja chociaż na chwilę. Musiałam ją przeczytać za jednym zamachem.
Taka seria to złoto. Ja kocham całym sercem i z dreszczykiem emocji pochłaniam każda kolejną stronę. Uwielbiam tych silnych, brutalnych i wulgarnych mężczyzn. No i te charakterne kobiety u ich boku. No kocham. Może być nie idealnie, ale ta seria mnie nadal zachwyca. Chyba nie jestem w stanie wybrać, która część jest moją ulubioną. Za to wiem, że już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. 🖤
Gorąco polecam! Naprawdę warto mieć taką serię w swojej kolekcji. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Muza oraz Grzeszne Książki za egzemplarz. ❤️

Kup książkę Ghost

Ryzyko gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ryzyko gangstera

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!„Mafia to ja”.Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną...

Knox
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;