Ghost

Książka to kolejny tom słynnej serii Strom Riders MC. Muszę przyznać, że ta seria przypadał mi do gustu i z przyjemnością przeczytałam historie Ghosta. Historia ciekawa, choć muszę przyznać, że autorka zastosowała tu inną chronologię. Ghosta i Mel poznaliśmy w poprzednich tomach choć tworzyli tło. Teraz czas na ich wersje.

Ghost to biker, który ma za sobą przeszłość, o której chce zapomnieć. Dzięki swojemu rodzonemu bratu dostaje możliwość opieki na córką. W jego życiu jest także Mel, siostra jego klubowego brata. Kobieta mu się podoba, a kiedy przejmuje opieką nad córką to do jej zwraca się po pomoc. Mała Mili szybko zdobywa serce Carmeli tak jak jej tata. Czy Ghost stworzy z Mel rodzinę? Jaki w tym udział będzie miała Mili?

Carmela to młoda kobieta, która ma swoją tajemnicę. Jest także przyjaciółką Connie jednej ze "starych" bikerów. Ma wymarzoną pracę ale nie ma szczęścia do facetów. Do tego jej marzenia rozwiewają się w powietrzu. Kiedy w jej życie wkracza Ghost z Mili wszystko wywraca się do góry nogami. Mała dziewczynka kradnie jej serce a razem z nią jej ojciec. Czy Mel i Ghost pogodą swoje wybuchowe charaktery? Czy mają szansę?

Historia ciekawa i czyta się ją przyjemnie i lekko. Poznajemy wszystko z punktu widzenia Mel i Ghosta. Osobiście uwielbiam tę serię, choć muszę przyznać, że całość ma swój mankament. Mianowicie lubię być zaskoczona historią. O ile poprzednie tomu miały w sobie element zaskoczenia, o tyle historia Mel i Ghosta była w pewnym stopniu nam znana. Poznaliśmy ją niejako w poprzednich tomach, choć bardziej jako tło. Za to z przyjemnością poznałam bliżej Ghosta. Ten biker miał w sobie przez trzy poprzednie tomu dużo tajemnic i niejasności. Tu poznajemy jego osoba. I to była czysta przyjemność poznać historię tego wytatuowanego przystojniaka. Bliżej tez poznaliśmy Carmelę, która ma niezły charakterek. Idealnie pasował do Ghosta. Serducho skradła też mała Mili.

Postacie jak zawsze świetnie wykreowane, wyraziste i niepowtarzalne. Całość trochę skupiona bardziej na dwójce bohaterów niż klubowym życiu bikerów. Owszem mamy dobrze znany nam motyw porachunków między klubami, pokazuje, że dla naszych motocyklistów bracia z klubu są najważniejsi ale potrafią walczyć o kobietę, która skradnie ich serce. Jeśli lubicie historie z bikerami, jeśli kochacie dobrą zabawę i nietuzinkowe dialogi to ta książka i seria jest dla was. Jedynie co może być trochę denerwujące to wydarzenia w serii. Historia Mel i Ghosta jest tomem czwartym ale niejako wydarzenia opisywane w nim wpasowują się między tom 1 a 2. Jednocześnie nie przeszkadza to w czytaniu. Polecam, mimo że dla mnie był to najsłabszy tom w serii przynajmniej póki co.

Informacje dodatkowe o Ghost:

Kup książkę Ghost

Sprawa Rity
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych ,,Gangsterów" z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem...

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;