Gorący Śnieg

Tom 1 cyklu ZIMNO I GORĄC

Znakomita w swym fachu, przebojowa, ponętna, kobieca, dojrzała, kochająca góry i pracę - tak mogę określić trzydziestoparoletnią Zośkę.

Przystojny rozwodnik, stateczny, lubiący sex bez zobowiązań i szalenie zakochany w swojej pracy to jest właśnie czterdziestoletni Wojtek. Tych dwoje nieznajomych, zalicza namiętny numerek w gorącej hotelowej saunie. Szybki sex z megaorgazmem bez zobowiązań i kontynuacji bo nigdy nie mieli się już spotkać.
Ona szuka wymarzonej pracy, on postanawia zatrudnić najlepszego w swoim fachu managera. I „Zonk”, okazuje się, że nowo zatrudniona manager i fascynująca kobieta z sauny to ta sama osoba. Oboje postanawiają jednak zachować się profesjonalnie i zachowywać tylko służbowe stosunki. Taaaa, kiedy jemu staje na sam jej widok.
Oczywiście nie udaje się im trzymać od siebie z daleka, więc korzystają z szybkich numerków na każdym kroku, przeplatanymi ogarnianiem typowych kłopotów hotelowych, podejrzanych pracowników i przygotowaniami do świątecznego pobytu gości.
Pomiędzy tą dwójką, oprócz chemii i fascynacji swoimi ciałami, zaczyna kiełkować uczucie. Jednak przeszłość i Zosi i Wojtka wraca, wskutek czego ona traci orgazmy z mega facetem i pracę swoich marzeń z widokiem na ukochane Tatry....A on najlepszą manager i najwspanialszą kobietę.

Książka „Gorący Śnieg” jest baaaardzo gorąca - stopień pikanterii 🌶🌶🌶 a nawet 🌶🌶🌶🌶🌶, oprócz tego na prawdę jest w niej dużo, dużo humoru.

Zośka kobieta z jajami, a Wojtek cóż Wojtek ten to ma Power😈😈😈
Gorąco polecam na świąteczny wieczór z kieliszkiem dobrego czerwonego winka.
O okładce nawet nie muszę wspominać, bo jest jedną z najzajebistrzych okładek EVER.
Czekam na kolejny tom pt. „Zimowy Ogień” z równie piękną okładką.

Informacje dodatkowe o Gorący Śnieg:

Kup książkę Gorący Śnieg

Dama i kochanka
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Dama i kochanka

Konwenanse, skromność i dobre obyczaje idą w kąt, o moralności lepiej zapomnieć... Ignacy, którego rodzice należą do śmietanki towarzyskiej Warszawy lat...

Wakacyjny epizod
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Wakacyjny epizod

Iza postanawia jechać na Mazury jako wychowawca kolonijny. Robi to z kilku powodów, głównie jednak po to, by odpocząć po mdłym związku. Tomek ucieka z...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;