Gorący Śnieg

Tom 1 cyklu ZIMNO I GORĄC

"Gorący śnieg" Moniki Ligi to bardzo namiętny romans 😍.

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w #ligabooktour ♥️ a ten cudowny booktour zorganizowała @magixx_book ♥️ tak przepięknej paczuszki to jeszcze nie miałam 😍

Zośka odlicza dni, do końca swojego kontraktu w pracy. Nie znosi szefa, który chce ją wykorzystać. Postanawia odpocząć i wybiera się w góry. Trafia do sauny, po bardzo wysiłkowym dniu, aby się zrelaksować. Dochodzi tam do bardzo gorącego zbliżenia z nieznanym mężczyzną. Tym nieznajomy okazuję się Wojtek, szef hotelu "Taternik", w którym to Zośka zaczęła swoją nową pracę, jako menadżer.

Jak zachowa się Wojtek ?

Czy bohaterowie, wciągną się w wir gorących pragnień ?

Ta historia jest świetna ! 😍
Styl pisarki jest tak lekki i prosty, że z przyjemnością się czyta jej kolejne książki 🥰.

Brakowało mi romansu, który zawiera w sobie tą magiczną atmosferę namiętności między bohaterami. A ta książka mi to zapewniła. Kupiła mnie tą intensywnością uczuć, pragnień a nawet, wywołała smutek postawą innych bohaterów.

Jest napisana z perspektywy różnych bohaterów, co jak dla mnie, jest dużym plusem. Uwielbiam zwroty akcji i intrygi, których w tej historii nie brakowało, więc ta książka długo zostanie przeze mnie zapamiętana ♥️.

Polecam gorąco 🔥 ta książka rozpali wasze zmysły 💋

Kup książkę Gorący Śnieg

Biała
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Biała

Młody naukowiec wyręczając się rozgoryczonym zwolnieniem z pracy Janem wpuszcza specyfik do rozdzielni w wodociągach. Trująca ciecz w krótkim czasie...

Zakazana
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Zakazana

Markowi pękło serce, gdy Beata, jego pierwsza miłość porzuciła go, znikając z jego życia. Poukładał sobie świat i był pewien, że nic nie naruszy fundamentów...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;