Grizzly

Na okładce książki znalazłam informację, że jest to ostra męska proza... odrobinę mnie to przeraziło, podeszłam do lektury z dystansem, jesteście ciekawi jak odnalazłam się w takim klimacie? Zapraszam. http://ksiazkomiloscimoja.blogspot.com/2016/05/karma-wraca.html#disqus_thread

Informacje dodatkowe o Grizzly:

Wydawnictwo: Oficynka
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-62465-11-8
Dodał/a opinię: justyna929

Zobacz opinie o książce Grizzly

Kup książkę Grizzly

Za plecami usłyszał klapnięcia laczków swojej kobiety. Sophia wygramoliła się z wyrka, żeby zaparzyć dzbanek mocnej, czarnej kawy, od której zwykle zaczynali każdy dzień.

- Jak się masz, Dave? - usłyszał jej niski głos.

- Dzięki, kruszynko! Jest ekstra - mruknął, nie odwracając wzroku od szyby płonącej zorzą poranka.

"Oby tak dalej ", pomyślał. Nie miał pojęcia, że nie będzie żadnego "dalej", że nadciąga kres sielanki, którą z takim uporem i trudem stworzył dla siebie i innych.

Nie przestając obserwować kolorów świtu, słuchał, jak Sophia krząta się przy maszynce do kawy. Odgłos nalewanej wody, bulgotanie wrzątku, aromat unoszący się dokoła.

"Życie jest piękne", pomyślał. "Cholernie piękne".

Drugie oblicze
Adam Zalewski0
Okładka ksiązki - Drugie oblicze

Tragedia, o której pragnę wam opowiedzieć, wydarzyła się pod koniec czerwca sześćdziesiątego piątego, tuż przed zakończeniem roku szkolnego...

Sześć razy śmierć
Adam Zalewski0
Okładka ksiązki - Sześć razy śmierć

Sześć opowiadań polskiego mistrza grozy, Adama Zalewskiego, zawartych w tym tomie łączy jeden temat ? śmierć. To lektura dla ludzi, którzy nie boją się...