Grobowiec tyrana

Tom 4 cyklu Apollo i Boskie Próby

"Apollo u boskie próby. Grobowiec tyrana" Ricka Riordana to czwarty rok z serii "Apollo i boskie proby" i jest tak samo pełen akcji, przygody, intryg, magii, ... jak poprzednie tomy. Czytałam tę książkę z zapartym tchem. Jest to przedostatni tom z tej serii. Nie mogę się doczekać kiedy poznam dalsze losy Apollina.
Ósmy kwiecień. W ten dzień przypadają urodziny Lestera jest to niestety również dzień w którym cesarz Kaligula i Kommondus planują atak na Obóz Jupiter.
Czy Apollo odzyska wreszcie swoje moce ? Czy na Olimpie wreszcie ktoś odbierze? Kiedy skończą się jego męki ? Czy do Apollina wreszcie coś dotrze? Tego wszystkiego dowiecie się czytając te powieść. Należy ona zarówno do literatury młodzieżowej jak i fantastyki.
Rick Riordan stworzył fantastyczny świat w którym łatwo się zatracić. Pokochałam co mając zaledwie piętnaście lat i ciągle kocham jego książki. Czekam na nie po prostu z niecierpliwością.
Tworzy nie tylko niesamowitych bohaterów ale również całą fabułą zapiera dech w piersi. Wszystko jest idealnie dopracowane. Nie ma ani jednej rzeczy która mi się nie podoba. Może poza pewną śmiercią z poprzedniej części która po prostu złamała mi serce. W każdym razie ogromnie polecam z całego serca wszystkie książki Ricka Riordana. Uważam że są to powieści warte przeczytania i myślę że nikt nie będzie żałował.

Informacje dodatkowe o Grobowiec tyrana:

Wydawnictwo: Galeria Książki
Data wydania: 2019-10-01
Język oryginału: Angielski
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Grobowiec tyrana

Kup książkę Grobowiec tyrana

Młot Thora
Rick Riordan0
Okładka ksiązki - Młot Thora

Młot Thora znów zaginął. Bóg piorunów ma niepokojący zwyczaj gubienia swojej broni - najpotężniejszego oręża w dziewięciu światach. Tym razem jednak stało...

Miecz lata
Rick Riordan0
Okładka ksiązki - Miecz lata

Magnus Chase zawsze sprawiał kłopoty. Od tajemniczej śmierci matki mieszkał samotnie na ulicach Bostonu, przeżywając dzięki sprytowi, który pozwalał mu...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;