Grzeszny rok

Sięgacie po antologie? Lubicie opowiadania?
Ja zdecydowanie tak. Szukam w antologiach przede wszystkim opowiadań ulubionych autorów. Tego typu zbiory są też dobrym sposobem na odkrywanie nowych nazwisk. Czytelnik może poznać pióro nieznanych dotąd autorów i przekonać się, czy dany styl lub tematyka przypadną mu do gustu.
W antologii "Grzeszny rok" pisarki z grupy literackiej Euforia umieściły pikantne historie na każdy miesiąc.
Kasia Haner stworzyła mega gorące opowiadanie o znalezieniu szczęścia i pokonywaniu własnych ograniczeń.
Mnie, lutowej dziewczynie, opowiadanie z tego miesiąca autorstwa Pani Gajewczyk bardzo przypadło do gustu. Dało nadzieję, że absolutnie każdy zasługuje na miłość i dla niej warto zaryzykować.
Daria Skiba stworzyła uroczą opowieść o dawaniu drugiej szansy.
Primaaprilisowa historia M. Matulewicz była zaskakująca. No cóż, jesteśmy tylko ludźmi... 😉
Iza, jak to Iza, jak zawsze życiowo, jak zawsze w punkt, bez lukru i blichtru, z najlepszymi teksciorami ever... No uwielbiam.
Aniela Wilk zaserwowała czytelnikom niezwykle emocjonującą historię o tym jak przypadkowe spotkanie może zmienić życie.
M. Falkowska stworzyła zmysłową opowieść o zakazanej miłości, która przetrwała lata.
Karina Hiddenstorm trafiła w mój słaby punkt, gdyż na samą wzmiankę o gwiazdach rocka robi mi się ciepło 🙈😂😅
Anna Crevan oczarowała mnie egzotyczną i tajemniczą historią miłości. Zdecydowanie będę chciała poznać bliżej bohaterów i ich świat.
Kinga Litkowiec wykreowała bardzo intrygujące stowarzyszenie i bohaterów z tajemniczą przeszłością.
Opowiadanie D. B. Foryś porwało mnie niczym najlepszy film sensacyjny.
Alicja Skirgajłło rozpaliła zmysły i stworzyła niesamowity grudniowy górski klimat.
Paulina Świst gościnnie sylwestrowo rozwaliła system baaardzo w swoim stylu 🎉🎉🎉

Sięgając po tę książkę byłam bardzo ciekawa opowiadań Izy Maciejewskiej i Pauliny Świst. Obstawiałam, że będą najlepsze i nie zawiodłam się.
Ogromnym zaskoczeniem, a raczej odkryciem była dla mnie K. Hiddenstorm i jej historia. Nie wiem do końca czy stylem, czy tematyką trafiła w mój gust, a może i jednym, i drugim. Nie znałam wcześniej pióra autorki, a dziś już wiem, że książki Kariny muszą znaleźć się na mojej półce.

Bardzo dziękuję @grzeszne_ksiazki za egzemplarz recenzencki, a wam polecam czytać i odkrywać.

Informacje dodatkowe o Grzeszny rok:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-01-12
ISBN: 9788328719439
Dodał/a opinię: Anastasiya Adryan

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Grzeszny rok

Kup książkę Grzeszny rok

Jeśli myślisz, że wsadzisz mnie do jakiejś wanny i każesz mi namydlać sobie łeb, po czym namawiać MOJE DZIEWCZYNY, żeby kupiły jakiś szampon z hibiskusa czy innego gówna tylko dlatego, że teoretycznie ja myję tym głowę, to chyba zwiedzałaś jakąś budowę i spadła ci na łeb cegła!

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;