Grzeszny rok

Grzeszny Rok

Czy Waszym zdaniem jest jakaś pora roku, która jest najlepsza na miłość? 🤔

Ja zawsze myślałam, że wiosna jest najlepsza bo wtedy wszystko budzi się do życia, nawet uczucia. Ale tak naprawdę to można się, w każdej chwili zakochać, nikt z nas nie zna dnia ani godziny, kiedy ta miłość przyjdzie. Czyż nie jest tak? 🤔

A jak myślicie w którym miesiącu uczucia i namiętności płoną najmocniej? 🤔
To oczywiste, że na te pytania nie ma jednoznacznych odpowiedzi. Ale zawsze można szukać i testować każdy mówiąca 🤭🤣😇
W tej antologii robi to aż trzynaście polskich i wspaniałych autorek literatury kobiecej. I to jak! 😁
Miłość, pożądanie i seks wypełniają cały rok: od stycznia do grudnia, od wiosny do zimy.

Antologia o miłości napisana przez 13 autorek. Każde opowiadanie jest inne, ale każde jest zdecydowanie za krótkie, ja chce więcej. Każda historia bardzo mi się podobała, lubię czytać o miłość 😍 ♥.
Jak to w każdej antologii jest, że nie wszystkie autorki się zna i tym razem poznałam aż sześć autorek. I bardzo się z tego cieszę. Bardzo chce w wolnej chwili poznać twórczość tych autorek.

Polecam Wam ogromnie 😍.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Informacje dodatkowe o Grzeszny rok:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-01-12
ISBN: 9788328719439
Dodał/a opinię: Patka96x

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Grzeszny rok

Kup książkę Grzeszny rok

Jeśli myślisz, że wsadzisz mnie do jakiejś wanny i każesz mi namydlać sobie łeb, po czym namawiać MOJE DZIEWCZYNY, żeby kupiły jakiś szampon z hibiskusa czy innego gówna tylko dlatego, że teoretycznie ja myję tym głowę, to chyba zwiedzałaś jakąś budowę i spadła ci na łeb cegła!

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;