Intymne życie Moniki P.

RECENZJA

💜"INTYMNE ŻYCIE MONIKI P."💜

AUTOR: DAWID PRZYBYSZ

WYDAWNICTWO: Dlaczemu

Intymne życie Moniki P. to książka, która mnie zaskoczyła i to w całkiem pozytywny sposób. Nie spodziewałam się, tak świetniej pozycji.
Książka jest niesztampowa, pełna przeróżnych emocji, zakrętów i punktów zwrotnych.
Lekka, poruszająca, wielowarstwowa historia z nutką pikanterii i humoru, która również sprawiła, że wylałam sporo łez.

Napisana jest w bardzo realny sposób.

Autor porusza wiele wątków, które zmuszają nas do refleksji nad swoim życiem.
Pokazuje, aby nie ukrywać swoich uczuć i nie odkładać ważnych tematów na później,  ponieważ nie znamy dnia ani godziny.

Z każdym rozdziałem autor mile zaskakuje.

Napisana jest z perspektywy głównej bohaterki, to właśnie ona nas zabiera w swoją podróż i przedstawia swój punk widzenia  i odkryje przed nami wszystko, co w niej siedzi i podzieli się najbardziej intymnymi chwilami. Odkryje wszystkie swoje skrywane tajemnice.
Powiem szczerze, że spokojnie możemy upodobnić się do głównej bohaterki, ponieważ każdą z nas zmaga się z podobnymi sytuacjami w swoim życiu.
Polubiłam ją bardzo oraz jej zwariowane przyjaciółki, które są tak różne, mają duży dystans do siebie.

Autor ma świetne pióro, które niesamowicie wciąga. Swoją opowieść przedstawił, w intrygujący sposób pokazując myślenie kobiety. Naprawdę ciężko uwierzyć, że napisał tę książkę mężczyzna.

Monika ma trzydzieści dwa lata i od sześciu lat w związku małżeńskim z Adamem.
Pracuje jako redaktorka w wydawnictwie.
Ma grupkę wspaniałych przyjaciółek.
Jej małżeństwo całkowicie się wypaliło, pozostała obojętność, brak zrozumienia, a seks nie należał do czułych i emocjonujących. Odgrywała tylko swoją rolę, udając przed mężem.
Czuła się totalnie wypalona, męczyła się i zaczęła rozważać rozwód.
Marzyła, by pożądanie fizyczne szło w parze z pragnieniem psychicznym.
Tak by się wydawało, ma poukładane życie, jednak już nie wie, czego pragnie i co ma zrobić. Jednak wszystko w życiu kobiety staje na ostrzu noża i już nic nie będzie takie samo.

Wejdź do życia Moniki i przekonaj się, z czym będzie musiała się zmierzyć i czy zmieni swoje życie.

-Co ukrywa Monika przed wszystkimi?
-Czy kobieta odważy się na zmiany w swoim życiu?
-Czy Adam się zmieni?
-Jak zakończy się historia Moniki?

POLECAM 🥰🥰

Dziękuję bardzo autorowi za egzemplarz 😍

Informacje dodatkowe o Intymne życie Moniki P.:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-02-08
Dodał/a opinię: Mirela Marcinek

Zobacz opinie o książce Intymne życie Moniki P.

Kup książkę Intymne życie Moniki P.

Czyste zło. Potęga Nieumarłych
Dawid Przybysz0
Okładka ksiązki - Czyste zło. Potęga Nieumarłych

Sojusz Nieumarłych został rozbity. Okrutnego króla stracono, a wszystkie osłabione martwe rasy rozpierzchły się po całym świecie. Po kilku latach arcylisz...

Intymne życie Adama P.. Audiobook
Dawid Przybysz 0
Okładka ksiązki - Intymne życie Adama P.. Audiobook

Hmm... Długo nad tym myślałem, co napisać, aby zachęcić Was, Drogie Czytelniczki, do przeczytania mojej wersji wydarzeń intymnego życia z Moniką P. Do...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;