Jak podróżować ZA DARMO

książkę oceniam jako dobrą. Czyta się szybko i przyjemnie. Podoba mi się pomysł z dodaniem praktycznych informacji na początku książki ze stronami www, gdzie można rozpocząć poszukiwanie pomysłu na tanie podróżowanie, oraz ostatniej strony z wymienieniem swoich marzeń do spełnienia, oraz.... daty ich realizacji, co na pewno zdeterminuje marzyciela do uruchomienia machiny w ruch. Sam opis podróży fajny, chociaż czytałam go przez pryzmat relacji z tej podróży na żywo. Charyzmy, pozytywnej energii, humoru, odwagi i optymizmu nie można autorowi odmówić. W książce jest tylko procent tej energii, którą prezentuje na żywo. W opowieści na żywo nie pamiętam takiego skoncentrowania się na podrywaniu dziewczyn, ale rozumiem, że ile razy by wspomnień z tej podróży nie usłyszeć, zawsze pojawi się coś, co nie zostało opowiedziane wcześniej, albo coś, co zostanie pominięte lub akurat zapomniane. Podsumowując, książka jest miłym relaksem w podróży czy poczekalni, a autorowi życzę jeszcze wielu pozytywnych przygód.

Informacje dodatkowe o Jak podróżować ZA DARMO:

Wydawnictwo: inne