Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas

Genialna! Mała niepozorna książka, przez którą płynie się błyskawicznie! Nie wiedziałam kompletnie czego się spodziewać i całkowicie mnie ona zaskoczyła. Autor zaczyna od słów, że na nasze ciało chciałby spojrzeć całościowo - nie dzieli na to, że boli nas kręgosłup, czy jesteśmy senni. Mamy spojrzeć na siebie jako na jeden duży organizm, który ma swój cykl dnia, potrzeby i bolączki. Książka podzielona jest na ... godziny. I tak oto mamy 7 rano, gdy wstajemy do pracy 12, gdy jemy lunch, czy 20, gdy po całym dniu pracy wracamy do domu. Przez 200 stron - według mnie w małej pigułce poruszone jest wszystko. Mamy np. mózg, depresje, mięśnie, naszą wagę, mentalność, skórę i.. długo by tak wymieniać! Jest nawet opisane jak podjąć resuscytację krążeniowo - oddechową. I tak oto najważniejsze rzeczy napisane są w tak lekki i humorystyczny sposób, że jak dla mnie ta książka wycinkami mogłaby być czytana dzieciom na pierwszych lekcjach przyrody, czy drukowana w podręcznikach biologii. Uwierzcie mi - przy niej nie da się nie uśmiać! Do tego jest to idealna książka dla kogoś, kogo chcielibyście zainteresować ludzkim ciałem.

Informacje dodatkowe o Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-01-19
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788328720688
Tytuł oryginału: 24 heures dans la vie du corps humain
Dodał/a opinię: Dagus93

Tagi: Medycyna i zdrowie w ujęciu popularnym bóg

Zobacz opinie o książce Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas

Kup książkę Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas

Powrót matki
Danuta Awolusi ;