Jedz, módl się, kochaj

Tom 1 cyklu Jedz, módl się, kochaj

Książka wydana w formie pamiętnika pt. ''Jedz, módl się, kochaj '' autorstwa Pani Elizabeth Gilbert wywołała ona we mnie zainteresowanie ze względu na podjęte przez nią podróże do tych miejsc, których niedane mi było poznać i dotknąć z bliska.

Niestety tym razem autorka nie spełniła moich oczekiwań, gdyż podjęta w niej główna tematyka nie powinna ujrzeć światła dziennego według mnie, gdyż następowało ciągłe niezdecydowanie się na nią.

Męcząca była dla mnie również ciągła krytyka ze strony autorki, która mówiła o niej otwarcie i nie kryła się z tym.

Zawiodłam, się szczerze powiedziawszy na tej książce, gdyż sądziłam, że odnajdę w niej coś takiego, co mogłoby przykuć moją uwagę.

Jedynym plusem w tym pamiętniku są zamieszczone krótkie rozdziały, które dotyczącą opisów dotyczących przykładów z życia codziennego.

Zabrakło mi występującej wyrazistości wśród głównej postaci, którą tak lubię poznawać na wszelkiego rodzaju sposoby.

Wydawnictwu Rebis dziękuję za podarowanie mi do zrecenzowania książki pt. ''Jedz, módl się, kochaj '' autorstwa Pani Elizabeth Gilbert.

Książkę tę polecam przeczytać tym osobom, które poszukują odkryć siebie na nowo w podróży do obcego na ten moment celu nowego i nieznajomego miejsca podróży.

Informacje dodatkowe o Jedz, módl się, kochaj:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7510-074-7
Tytuł oryginału: Eat, pray, love: One Woman's Search for Everything Across Italy, India and Indonesia
Tłumaczenie: Marta Jabłońska-Majchrzak
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Jedz, módl się, kochaj

Kup książkę Jedz, módl się, kochaj

Botanika duszy
Elizabeth Gilbert0
Okładka ksiązki - Botanika duszy

Alma Whittaker, bohaterka "Botaniki duszy", to pod każdym względem postać nieprzeciętna - o nieposkromionej ciekawości świata, błyskotliwym intelekcie...

Miasto dziewcząt
Elizabeth Gilbert0
Okładka ksiązki - Miasto dziewcząt

W 1940 roku, 19-letnia Vivian Morris zostaje wyrzucona z prestiżowego Vassar College z powodu miernych osiągnięć na pierwszym roku. Zamożni rodzice wysyłają...