Kiedy ślub?

Jaki jest Wasz status związku?
Jesteście szczęśliwymi singlami czy może szczęśliwie zakochani?

Na wstępie chciałabym podziękować @livrocat za możliwość przeczytania tej książki z okazji BookTour’a.

Patrycja jest silną, niezależną kobietą sukcesu. Prowadzi wspaniałe "instagramowe" życie. Status singielki pozwala jej na współprace z Igorem polegającą na promowaniu jego sieci hoteli "Niezapominajka". Jako kobieta niezależna nie musi martwić się o długie wyjazdy służbowe ani ponadgodzinową pracę.
Maja jest gotowa założyć własną rodzinę, lecz dalej czeka na swojego księcia z bajki. Według jej rodzinny ludzie powinni się wiązać w pary i zakładać rodziny, więc przy każdej możliwej okazji namawiają ją do zamążpójścia. Presja, jaką wywiera na nią rodzina, prowadzi do tego, że Maja w dalszym ciągu poszukuje swojego szczęścia.
Obie dziewczyny spotykają się w nowym hotelu "Niezapominajka i Rumianek" w Kołobrzegu, który mają wspólnymi siłami postawić na nogi. Pobyt w tym hotelu wiele zmieni w życiu tych dziewczyn, a nawet i w życiu innych bohaterów.

Czy Maja odnajdzie miłość swojego życia i założy szczęśliwą, kochającą się rodzinkę?
Czy Patrycja w dalszym ciągu będzie trzymała swoje serce tylko dla siebie?

Książka była lekka i naprawdę przyjemnie się ją czytało.
Akcja nie biegła cały czas do przodu, więc mogliśmy lepiej poznać naszych bohaterów i zrozumieć ich tok myślenie na dany temat.
Przyznam szczerzę, że wielu sytuacji w tej książce się nie spodziewałam, ale bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw!
Było sporo momentów, gdzie uśmiech nie schodził mi z twarzy i muszę przyznać, że świetnie się bawiłam, czytając tę książkę.
Idealna historia, by zanurzyć się w niej na koniec ciężkiego dnia.

Ocenka: 9/10

Informacje dodatkowe o Kiedy ślub?:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2023-02-08
Dodał/a opinię: Nanka_czyta

Zobacz opinie o książce Kiedy ślub?

Kup książkę Kiedy ślub?

Symfonia ciszy
Natasza Socha0
Okładka ksiązki - Symfonia ciszy

Marcel traci w wypadku żonę. Nie potrafi się pozbierać po jej śmierci, ma wrażenie, że jego życie właśnie się skończyło. Po kilku miesiącach decyduje się...

(Nie)piękność. Ile jest warta Twoja uroda?
Natasza Socha0
Okładka ksiązki - (Nie)piękność. Ile jest warta Twoja uroda?

Nasturcja ma dwadzieścia osiem lat i piękne imię, choć sama czuje się kwintesencją brzydoty. W czasach, gdy uroda determinuje wszystko, Nasturcja coraz...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;