Kochany Święty Mikołaju

„Kochany Święty Mikołaju” – Debbie Macomber

„Jestem tego pewien, że któryś z elfów położył twój list na moim biurku. Obiecuję ci, że go przeczytam, kiedy tylko wrócę na biegun północny”

Lindy Carmichael na Święta Bożego Narodzenia wraca do rodzinnego domu. Niestety ostanie wydarzenia w jej życiu sprawiły, że dziewczyna jest pogrążona w smutku. Albowiem mężczyzna, którego uważała za miłość swojego życia, zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką. W ten oto sposób straciła najważniejsze osoby, które ostatnimi czasy się otaczała. Nie miała pretensji do Briana. Miłość była i poszła. Najbardziej zabolała ją zdrada Celeste. To właśnie Celeste była powierniczką jej sekretów. To jej wygadywała się z każdej istotnej sprawy.
A gdyby tego było mało, Lindy nie jest dobrze traktowana w pracy. Jej wysiłek i starania nie odnoszą zamierzonego celu. Przed wyjazdem do rodziców złożyła projekt, w którego włożyła całe swoje serce i jedyne co jej pozostało to czekanie na decyzję, czy zostanie zaakceptowany.

To właśnie mama Lindy pierwsza zauważa, że w życiu córki niezbyt dobrze się dzieje. Dziewczyna postanawia wygadać się mamie, choć wie, że ta będzie bardzo przeżywać. W zamian za to, kobieta obdarowuje córkę, jej dawnymi listami, które jako mała dziewczyna pisała do Mikołaja.

Jeszcze wtedy była mała i naiwna. I wierzyła w niego. Niestety, kiedyś poprosiła go o siostrzyczkę, dostała brata. Nigdy nie spełnił jej życzeń. A może tak się jej tylko wydaje?
Po namowach mamy postanawia i tym razem zwierzyć się Świętemu Mikołajowi. Prosi go o dobrą przyjaciółkę – odnawia kontakty z Peggy, z którą kiedyś były nierozłączne. Mężczyznę, ale dobrego – na jej drodze po wielu latach znów stanie Billy. I trzecie życzenie, aby Media Blast zaakceptowały jej projekt.
Niby zwykłe trzy życzenia, które zostaną spełnione. Jak potoczą się losy Lindy? Czy jej wiara w istnienie Świętego Mikołaja powróci?

Jest to niezwykle ciepła, pełna nadziei powieść. Otulona śniegiem, magią i rodzinną atmosferą.

Idealna na grudniowy wieczór, uwierzenie w Świętego Mikołaja i spróbowanie napisać do niego proste zdania, a nuż może się spełnią. Lindy musiała przejść „szkołę rozczarowań” aby wreszcie zrozumieć gdzie i przy kim jest jej miejsce.

Polecam bardzo! Powieść, w której wyczuwa się dobro i miłość.❤️❤️

Informacje dodatkowe o Kochany Święty Mikołaju:

Kup książkę Kochany Święty Mikołaju

Willa wśród róż
Debbie Macomber0
Okładka ksiązki - Willa wśród róż

Zatoka CedrówCedar Cove to malownicze miasteczko nieopodal Seattle. Mieszkańcy kochają się, zdradzają, nienawidzą się i rozchodzą jak wszędzie na świecie...

Najpierw ślub
Debbie Macomber0
Okładka ksiązki - Najpierw ślub

Wszystkiemu winien jest dziadek. Kochany staruszek, ale cóż on może wiedzieć o miłości i namiętności... Chce wydać Janine za mąż za swego wspólnika. Dziewczyna...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;