Książę

„Czy jestem złym człowiekiem? Nie. Po prostu przyszedłem na świat w rodzinie wilków. Dlatego nieobce jest mi wymuszenie, przymus bezpośredni, rozbój.”

Julian miał dość życia pod dyktando ojca. W dniu ślubu postanawia zmienić swoją sytuację. Ucieka sprzed ołtarza. Opcja ta wydaje mu się jedynym słusznym wyjściem. Nowe życie rozpocznie na Lazurowym Wybrzeżu. Tam może być kimkolwiek zechcę. Czy odnajdzie to czego szuka? 🤔

Głównego bohatera poznaliśmy w poprzedniej książce, gdzie została przedstawiona historia jego siostry Bianki. Nie ukrywam, że byłam bardzo ciekawa jak potoczyły się losy Juliana. Miałam zupełnie inne wyobrażenie o nim. W trakcie lektury poznałam go lepiej. W tej wersji spodobał mi się bardzo: wytatuowany, niebezpieczny, lubiący adrenalinę, pewny siebie mężczyzna. To są moje typy facetów.😈😘😍

Fabuła w książce z początku rozwija się powolnym tempem. W połowie nabiera przyśpieszenia. Od razu zaczęło się robić ciekawiej. Pojawiają się groźni przeciwnicy. Anonimowość Jury przestała istnieć. Nie spodziewałam się osoby, która stała za wszystkimi wydarzeniami. Doznałam lekkiego szoku, gdy prawda wyszła na jaw. 😎

Całą historię widzimy z perspektywy głównego bohatera. Poznajemy wszystkie jego uczucia i myśli.  O wiele lepiej czytało mi się przygody Juliana niż jego siostry. To był mile spędzony czas z książką.  😊😊

Informacje dodatkowe o Książę:

Kup książkę Książę

Księżniczka
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Księżniczka

W życiu trzydziestoletniej psychoterapeutki, Blanki Zielińskiej, wszystko nareszcie zaczyna się układać. Osiągnęła niezależność finansową, klinika, którą...

Buntownik
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Buntownik

Aniela Wilk nie ma sobie równych! Finał bestsellerowej sensacyjno-erotycznej serii o zadziornej figurantce i brutalnym agencie FBI jest naprawdę wybuchowy...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;