Kuchnia na odporność

Jesień to czas, gdy bardziej staramy się dbać o naszą odporność. Stosujemy przeróżne suplementy, specyfiki z aptecznej półki a zapominamy, a może nie wiemy, o tym, że wystarczy zacząć od zmiany w diecie. Okres jesienno-zimowy to najlepszy czas ,by wprowadzić w życie zdrowe nawyki wzmacniające odporność. I tutaj z pomocą przychodzi ta rewelacyjna publikacja od @wydawnictwo_publicat zatytułowana poprostu "Kuchnia na odporność".
Znajdziemy w niej 101 prostych przepisów z produktów, które znajdują się w prawie każdej kuchni, a które pomogą wzmocnić organizm i dodatkowo smacznie zjeść. Mamy tutaj przepisy na śniadanie, obiad, desery, koktajle, sałatki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo , na pierwszych stronach książka zawiera informacje dotyczące 25 produktów wzmacniających odporność, podpowiedź w temacie nawyków, które pobudzą pracę układu odpornościowego oraz możemy sprawdzić czy odpowiednio dbamy o swoją odporność, rozwiązując ciekawy quiz.
Jestem zachwycona tą książką, mnóstwem bogatej treści i ilością wiedzy jaką zawiera oraz pięknym wydaniem, cudnymi fotografiami posiłków.

Polecam wam tę książkę z całego serca. Może być ona świetnym pomysłem na prezent.

Informacje dodatkowe o Kuchnia na odporność :

Język oryginału: Polski
Tłumaczenie: Paulina Kielan
Dodał/a opinię: czarksiazek

Tagi: #kuchnia #zdrowie #dieta #odpornosc

Zobacz opinie o książce Kuchnia na odporność

Kup książkę Kuchnia na odporność

Księga zaklęć