Kurs magii psychotronicznej

Większość, którzy słyszeli w szczególności o Świadomym Śnie i OOBE chcieli tego spróbować. W internecie co prawda jest wiele informacji na temat technik. Jednak zbyt mało jest ostrzeżeń i ważnych porad. Ludzie pragną przeżyć przygodę we śnie nie wiedząc co się z tym wiąże. Bawią się magią narażając się na niebezpieczeństwa lub też po kilku próbach rezygnują z poznawania świata astralnego gdyż źle się za to zabrali i nic im nie wychodzi. Kurs magii psychotronicznej jest zbiorem najważniejszych informacji prosto i jasno opisanych wraz z prawdziwymi przykładami, doświadczeniami samego autora. Zachęca nas do duchowego rozwoju ukazując jakie płyną z tego korzyści. Uczy i zachęca także do medytacji. Przedstawia najlepsze techniki do osiągnięcia LD i OBE. Ukazuje strukturę niematerialnego świata, uczy jak poruszać się w astralu. Gdzie warto pójść a gdzie iść się nie powinno. Pokazuje sposoby zabezpieczania się przed złymi bytami i pobierania energii w sposób nie krzywdzący innych. Stosując zawarte w książce praktyki wcale nie trzeba wierzyć w magię. Można dokładnie poznać siebie, poprawić sobie samopoczucie, łatwiej rozwiązywać problemy. Ponieważ magia psychotroniczna opiera się głównie na naszej psychice.

Informacje dodatkowe o Kurs magii psychotronicznej:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2010-05-31
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-922229-9-6
Dodał/a opinię: Sadu

Zobacz opinie o książce Kurs magii psychotronicznej

Kup książkę Kurs magii psychotronicznej