Łabędzi śpiew

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i od razu udane.
Książka zaciekawiła mnie już samym opisem, okładka w sumie też przyjemna dla oka.
Przemoc domowa, unoszenie ręki na kobietę, jest dla mnie tematem dość wrażliwym. Biorąc pod uwagę to co przechodziła Alice, to jak groźny był dla niej kolejny raz , jakie mogły być następstwa kolejnego wybuchu jej męża ,wcale mnie nie dziwi jej reakcja. Typowy tyran i damski bokser , próbujący uwiązać ofiarę przy sobie, finansowo i robiąc z niej wariatkę. Choć przyznam , że sama momentami przez wątek z Nyx, tak o niej myślałam . Ale głębiej się zastanawiając , pewnie to byłby jakich mechanizm obronny psychiki kobiety, która nie mało przeszła. I niezaprzeczalnie , Nyx się przydaje bohaterce.
Pheonix ma za sobą też coś dramatycznego ,stracił ukochaną w okolicznościach , przez które szuka zemsty. Pracuje jako płatny morderca .
Drogi Alice i Phoenixa się krzyżują a to co szybko rodzi się między nimi , nie pozwala im się rozstać.
Książka wciąga, nie pozwala się nudzić. Bohaterowie wykreowani wręcz idealnie, wartka akcja, nuta erotyki, nie ma ckliwości .
Bez wątpienia pozostałe książki autorki, bez wątpienia również trafią w moje ręce.

Informacje dodatkowe o Łabędzi śpiew:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2020-10-24
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Zobacz opinie o książce Łabędzi śpiew

Kup książkę Łabędzi śpiew

Burn me
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Burn me

Pierwsza miłość, bunt przeciw całemu światu i życie na krawędzi! Ava Hutton po rozwodzie rodziców przepro­wadza się z matką do niewielkiego miasteczka...

Odwet. Zemsta mafii
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Odwet. Zemsta mafii

Michael Wright jest byłym komandosem, obecnie na usługach mafii. Często wraca do wspomnienia o Dziewczynie w Czerwonej Sukience, którą znał gdy...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;