Login

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

Sięgnęłam po tę książkę autorstwa Pana Tomasza Lipko pt. '' Login'', gdyż od samego początku czytania I części potrafiła wciągnąć mnie do zapoznania się z losami występujących bohaterów, którzy nie znając się wzajemnie, a spotykając, przypadkowo mieli ze sobą mimo wszystko wiele wspólnego.

Książka ta składa się z VII części, w których to autor opisuje sekrety z życia bohaterów, a które mogą wiele zmienić one życie innych ludzi.

Podoba mi się styl pisania autora ze względu na to, że wcześniej zgromadził doświadczenie w pracy z mediami i wie, na czym się bazuje, tworząc, występujących w tej książce bohaterów.

Szczególną uwagę zwróciłam tutaj na postać głównego bohatera Bartłomieja Hellera, prowincjonalnego proboszcza, który to z udziałem młodej dziewczyny o imieniu Karolina, zaprzyjaźnionego prokuratora Radosława Bolesia i policjanta Igora Hanysa próbują rozwiązać tę niezwykłą zagadkę związaną po części z tatą Karoliny, który ginie w niewyjaśnionych okolicznościach.

Czy klucz do tej skomplikowanej zagadki zostanie rozwiązany i czy bohaterowie znajdą na tyle w sobie na tyle siły, by móc podjąć właściwe decyzje ryzykując własnym życiem?

Losy występujących tutaj bohaterów przedstawione są tutaj niepewnie i nieprzewidywalne. Budzą one z lekka dreszczyk emocji.

Bohaterzy chwilami posiadają poczucie humoru pokryty dozą powagi, a łączy ich jeden wspólny współczesny cyber problem, który sprawił im wiele kłopotów, w drodze do powrotu do zwykłej normalnej codzienności.

Życia w sieci nie uchronimy. Jest to widoczne na każdym kroku, a to dowód na to, że nie można czuć się w sieci do końca bezpiecznie.

Wydawnictwu Literackiemu dziękuję za podarowanie mi do zrecenzowania książki autorstwa Pana Tomasza Lipko pt. '' Login''.

Moje pierwsze spotkanie z twórczością literacką Pana Tomasza Lipko uważam za udane.

Warto przeczytać tę książkę.

Informacje dodatkowe o Login:

Kup książkę Login

Notebook
Tomasz Lipko0
Okładka ksiązki - Notebook

2012 rok. Cały kraj w euforii szykuje się do inauguracji najważniejszej sportowej imprezy w historii. W cieniu przygotowań do Euro toczy się jednak rozgrywka...

Cisza
Tomasz Lipko0
Okładka ksiązki - Cisza

Wyobraź sobie świat bez internetu Kiedy tracimy internetowy zasięg na dłużej niż 60 sekund, budzi się w nas złość. Nie wyobrażamy sobie, co by się stało...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;