LoveInk You

106/100/2021

~ Taka miłość zdarza się tylko raz w życiu. Przez taką miłość zostajesz z niczym. Dla takiej miłości jesteś w stanie zrobić wszystko. ~

Isaac, Nick i Kallan są co raz bardziej rozpoznawalni. Dzięki programowi nagrywanemu w ich salonie tatuażu, przybywa tu co raz więcej klientów.
Odkąd tylko pamiętają mają tylko siebie i nie dopuszczają do swojej paczki nikogo innego.
Nina chcąc zamknąć pewnien etap w życiu i cieszyć się tym co pozostało, postanawia zrobić sobie tatuaż. Trafia do salonu chłopaków i od tej pory nic nie będzie takie jak dawniej.
Pokazuje się z jak najlepszej strony, uchodzi za istny ideał.
Jednak co skrywa głęboko w sobie?
Co drzemie w głębi jej oczu?

Książki K.N. Haner/Katarzyna Nowakowska - strona autorska uwielbiam, prawie wszystkie biorę w ciemno i zawsze są trafem w dziesiątkę.
Jednak tym razem....
3/4 książki męczyłam, dosłownie 😅. Zmuszałam się, żeby ją czytać, fabuła totalnie mi się nie podobała.. Na każdym kroku jakiś seks, bez większego znaczenia.
Jednak tą 1/4 książki połknęłam. Dosłownie. Ta scena *jak przeczytacie sami będziecie wiedzieć o którą chodzi*... Jeju ujęła moje serce i roztrzaskała na kawałki. Przeczuwałam, że zakończy się dramatem, jednak nie spodziewałam się jego wagi...

Reasumując, podobała mi się? Polecam? Chyba jeszcze nigdy nie miałam takiego dylematu. Proponuję, aby każdy przekonał się na własnej skórze, czy nowa odsłona Kasi przypadnie Wam do gustu.
Podzielcie się koniecznie swoimi wrażeniami!!

Informacje dodatkowe o LoveInk You:

Kup książkę LoveInk You

Przebudzenie Morfeusza
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Przebudzenie Morfeusza

Po zniknięciu Adama Cassandra względnie uporządkowała swoje życie. Znów zamieszkała w Toronto, a iskierką nadziei jest dla niej synek -- Tommy. Dziewczyna...

Walka o szczęście
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Walka o szczęście

Erick zabrał Meg i Adama do swojego domu w New Jersey. Robi wszystko, żeby matka jego syna stanęła na nogi i zapomniała o horrorze, który zgotował jej...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska