Mars

Tom 4 cyklu Bezlitosna siła

,,Mars" to zdecydowanie książka, która pokazuje siłę miłości, bo to ona napędza, by się otworzyć przed drugim człowiekiem i wyznać tajemnice skrywane pod maską szczęścia.

Darek, czyli tytułowy Mars nie miała łatwego życia, a swoją postawą wyluzowanego mężczyzny stara się ukryć blizny noszone na sercu.

Liwia silna kobieta, niosąca pomoc innym, bo zna dokładnie, co to jest cierpienie, jej przeszłość nie była kolorowa, ale dała siłę, by walczyć o innych!

Książka ,,Mars" to niesamowita historia, dwóch poturbowanych przez los osób, każde z nich przeszło wiele i każdy z nich walczy na swój sposób z demonami przeszłości. Mars wyładowuje swoje emocje w klatce, Liwia, pomagając innym uwolnić się od ciosów, które nie tylko trafiają prosto w serce! Jestem oczarowana Darkiem! Już na samym początku książki autorka pokazuje, że nie powinno określać się ludzi poprzez pryzmat stereotypów i właśnie Mars jest tego dowodem, chowając się za maską lekkoducha, skrywa się osoba cierpiąca, która potrzebuje zrozumienia!

Autorka jest słynna z tego, że umie budować napięcie między bohaterami i to uwielbiam, w książce widać jak rodzi się uczucie między Marsem i Liwią, ich wewnętrzną walkę, którą prowadzi serce z rozumem, a wiadome jest, że serce zawsze wie lepiej i nie odpuści, by eksplodować i móc oddychać pełną piersią.

Ważnym punktem w książce jest pomoc kobietom, które stały się workiem treningowym dla swych mężów czy partnerów, autorka pokazała, że dokładny Research to podstawa dobrej książki! Uważa, że ta seria może przyczynić się do otworzenia oczu, na sprawy przemocy domowej!

Emocje możecie być pewni, że tych nie brakuje i koniecznie sięgnijcie po całą serię, by się o tym przekonać!!!! Polecam!

Informacje dodatkowe o Mars:

Kup książkę Mars

Kolacja z Tiffanym
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Kolacja z Tiffanym

Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę, bawi, wzrusza i oszałamia! Komedie romantyczne są do bani - twierdzi...

Zasypani zakochani
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Zasypani zakochani

Takiej śnieżycy w Szczawnie-Zdroju nie widziano już dawno. Tak niedobranej pary jak Anastazja i Hubert także nie. Ale święta to przecież czas cudów. Dilerka...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;