Mindfulness. Droga do kreatywności

Pędzący świat, milion rzeczy na głowie, wieczny pośpiech, niewyspanie, niedożywienie, zmęczenie. Brzmi znajomo? Każdy z nas marzy o chwili wytchnienia. Momencie, albo kilku, kiedy będziemy mogli poświęcić czas, energię i uwagę czemuś, na co mamy ochotę. Kilka minut, godzin, dni relaksu, odpoczynku, lenistwa. Marzenie niemożliwe do zrealizowania w XXI wieku. Jest to odpowiedź, którą można usłyszeć od większości zapracowane społeczeństwa na całym świecie. Mindfulness. Droga do kreatywności jest odpowiedzią, propozycją i jednocześnie rozwiązaniem na wszystkie powyższe dolegliwości. Jesteś niewyspany? Masz mętlik w głowie? Zapomniałeś co miałeś zrobić? Zgubiłeś niezbędne rzeczy? STOP! Zatrzymaj się. Odetchnij głęboko i zacznij wszystko od początku. Nie wiesz jak? Sięgnij po Mindfulness. Mindfulness to przewodnik, który wskazuje odpowiednią drogę, zachęca do działania, jednak nie zmusza do bezmyślnego wykonywania wszystkich poleceń. Każdy czytający tę książkę, wyznacza swoje własne cele i realizuje je na swój własny sposób. To właśnie dlatego, ten nietypowy ,,poradnik" powoduje różnicę.

Informacje dodatkowe o Mindfulness. Droga do kreatywności:

Wydawnictwo: Edgard