MMA fighter (tom 2). Szansa

Vince dorósł i stał się mężczyzną o którym śni niejedna kobieta. Jako zagorzały bokser, pobudza serce każdej kobiety. Vince wie, że żadna z jego fanek mu nie odmówi, przez co bawi się nimi i je porzuca. Niespodziewanie do jego życia powraca dziewczyna z przeszłości. Olivia, na drodze Vince, pojawia się tak niespodziewanie, że ją samą to zadziwia. Dawne uczucie do chłopaka odradza się, przez co dziewczyna popada w nowe tarapaty. Sieć, którą zarzucił na nią seksowny bokser, nie w sposób jest łatwo rozerwać. Czy para odnajdzie się na nowo? Czy przeszłość pozwoli im żyć w teraźniejszości? Czy pomiędzy tym dwojgiem, może być coś więcej niż tylko sex? "Czasem życie daje ci drugą szanse dlatego, że za pierwszym razem nie byłeś gotowy." Pierwszą część serii czytałam z wielkim zaangażowaniem, ponieważ szczerze mnie porwała, bohaterzy zafascynowali a cała otoka tajemniczości, zapewniła mi dobrą zabawę. Autorka pisze lekko, przyjemnie i przede wszystkim nie ubarwia akcji. Jej historie są płynne i rzeczywiste. Brak w nich jest jakiegokolwiek niezrozumienia i zamieszania. Druga część o zawodnikach MMA, nie odstaje od swojej poprzedniczki. Czytanie jej zajęło mi niewiele czasu, którego szczerze nie żałuję. Osobiście uważam, że powieści tak przyjemne i przejrzyste, czyta się szybko i płynnie. Ta część opowiada o charyzmatycznym Vincu, który mierzy się z widmem przeszłości jakim jest Liv, oraz bagno narkotyczne. Jego jedyną pociechą i zarazem przyjacielem, jest boks, któremu szczerze się poświęca. Vince musi spojrzeć ponownie na przeszłość i przekonać do siebie Olivię, która już od czasów licealnych mieszka w jego sercu. Dziewczyna skrywa jednak tajemnicę, przed którą za wszelką cenę pragnie uchronić boksera. Niewinny sekret doprowadza tę dwójkę do ostatecznej próby. Czy im się powiedzie? "Pewnego dnia ktoś pojawi się w twoim życiu i zrozumiesz, dlaczego nigdy nie wychodziło ci z kimś innym." Bardzo pozytywnie odebrałam wplecenie do akcji poprzednich bohaterów, jakimi są Nico i Elly. Mimo jednak ponownego kontaktu z nimi, nie musimy wcale znać I części, aby móc przeczytać Szansę. Jednakże dobrze jest być na bieżąco z wydarzeniami, a więc polecam zawsze zaczynać od początku serii. Mnie ta seria bardzo ujmuje swoją prostotą i już nie mogę się doczekać finalnego tomu. Książkę polecam fanom erotyków, romansów ale i książek obyczajowych. Lektura pozytywnie was zaskoczy i miło urozmaici czas. Gorąco polecam.

Informacje dodatkowe o MMA fighter (tom 2). Szansa:

Wydawnictwo: Illuminatio