MMA fighter (tom 2). Szansa

Pamiętacie trzynastoletniego chłopca, który przewijał się w historii o Nicu i Elle ? Teraz Vinny jest już dorosłym i absolutnie przystojnym facetem, który jest całkiem dobrym bokserem. Przez jego łóżko przewija się mnóstwo panien, o których zapomina już na drugi dzień. Traktuje je wręcz przedmiotowo i dlatego Nico przymusza go, aby ten poprowadził zajęcia z samoobrony w Centrum Dla Kobiet. Ma to mu pomóc zmienić swoje zachowanie w stosunku do płci pięknej. Liv zależy na swojej pracy dziennikarki, ale o nią stara się również jej przeciwniczka. Obie dostają od swojego szefa zadanie. Kobieta ma przeprowadzić wywiad z zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Wszystko było by piękne gdyby nie był to mężczyzna, którego kiedyś znała, a który złamał jej serce. Liv i Vinny spotykają się po latach. Obydwoje są już dojrzali, zmienieni przez czas, ale wspólne przyciąganie pozostało. Wiedzą czego chcą, a czego się wystrzegać, jednak z czasem odkrywają, że ich serce i rozum zaczynają się buntować. Vinny uświadamia sobie, że nie potrafi przestać myśleć o koleżance ze szkolnych lat, ale ona z kolei nie potrafi mu zaufać. Mężczyzna krok po kroku burzy mury, którymi ona się owinęła, aby go do siebie nie dopuścić. Jednak w końcu mu się to udaje. Jednak nic nie trwa wiecznie. Liv dostaje kolejne zadanie, a w nim napisanie artykułu, który ma wyjawić sekrety o Vinny. Czy kobieta postawi swoją pracę na pierwszym miejscu? Co z tego wszystkiego wyniknie? Vi Keeland to taka autorka, po której nie spodziewam się wiele. Może to nie jest dobre określenie. Po prostu chodzi mi o to, że jeśli sięgam po jej książkę to wiem, że będzie ona lekka i miła. Chociaż schemat jest taki sam jak w większości to o dziwo mi to nie przeszkadza. Myślę, że póki, co żadna jejksiążka nie podbiła ''Gracza'', ale ta na pewno okazała się lepsza od historii o Nico i Ellie. Polubiłam wspólne dogryzania pomiędzy bohaterami, ten zadziorny styl bycia boksera. Myślę, że ja sama bym nie mogła mu się oprzeć. Chociaż niekiedy drażnił mnie swoim zaborczym zachowaniem. Vinny to mężczyzna, który wie czego chce i nie zawaha się użyć siły swojego uroku aby to zdobyć. Jest silny, męski i władczy, co nie raz dał odczuć w stosunku do Liv. Przeżył mnóstwo bólu w swoim życiu. Jego matka ćpała i to on się nią zajmował, chronił ją. Nawet po tylu latach, kiedy usamodzielnił się. Moim zdaniem pokazuje to jego lojalność i nie tylko w stosunku do matki, ale również do swoich przyjaciół. Liv to taki typ romantycznej marzycielki. Jednak jest jednocześnie inteligentna i zdecydowania. Nie brakuje jej też ambicji i dążenia do wyznaczonego sobie celu jakim jest zdobędzie pracy marzeń. ''MMA. Fighter. Szansa'' to historia o dwójce ludzi, których kiedyś połączyło uczucie. Jednak pełne zawirowania w ich życiu rozdzieliły ich. Autorka stworzyła lekką i przyjemną w odbiorze powieść. Niekiedy jest zabawna, czasem smutna i nostalgiczna. Sceny seksu są pełne namiętności i szacunku do drugiej osoby. Nie jest to wybitna książka, ale pokazuje jak trudne dzieciństwo odbija się na nas samych. Momentami czegoś mi brakowało, czułam jakiś dziwny niedosyt i do teraz nie wiem, co to mogło być. Książki Vi Keeland czyta się szybko, wciągają czytelnika i nie trudno im się oprzeć. Zawsze, kiedy zaczynam kolejną książkę tej autorki pochłaniam je w parę godzin. Jeśli nie szukacie niczego ambitnego, coś co można przeczytać w jeden wieczór to gorąco polecam. Ja już nie mogę doczekać się kolejnej części i kolejnego przystojniaka.

Informacje dodatkowe o MMA fighter (tom 2). Szansa:

Wydawnictwo: Illuminatio