Na krawędzi (Tom 2). Execution. Na krawędzi. Tom 2

"- Jesteśmy drużyną. Ja robię wydech, ty robisz wdech. My walczymy razem. Pracujemy razem. To niesamowite uczucie, kiedy znajdujesz kogoś, kto podziela twoje pasje. Możliwości są nieskończone. Ja jestem Bestią, która stoi za piękną i od tej pory działamy razem. Ty przychodzisz do mnie z każdym życzeniem, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby je spełnić."

💫💫💫

Odmieniająca emocje przez wszystkie życiowe przypadki.
Nasączona rywalizacją i adrenaliną, które buzują na kartach powieści.
Naznaczona tajemnicami, które mają bolesne konsekwencje.

"Execution" to drugi tom serii "Na krawędzi" Lucii Franco. Ooo, to, co się tu działo, przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Spodziewałam się wszystkiego, ale na pewno nie tego!

Autorka zaserwowała nam tu całą gamę emocji. Poruszyła najczulsze struny ludzkiej duszy. Sprawiła, że po ciele przeszedł dreszczyk, ale też w oczach błysnęły łzy.

Adrianna nareszcie jest gotowa, by stanąć do zawodów, które gwarantują wejście do Elity. Ciężka praca, pot, krew i łzy opłaciły się w walce do celu. Konstantin nieustannie ją dopinguje i wspiera.

Kiedy dziewczyna postanawia na jakiś czas wyjechać do rodzinnego domu, panująca tam atmosfera daleka jest od idealnej. Na jaw wychodzą skrywane od lat sekrety,

Aby nieco ochłonąć i nabrać dystansu do sytuacji, Adrianna ucieka do swojego mieszkania. Tu w ramionach Konstantina czuje się bezpieczna i kochana. Wierzy, że mimo wszystko on jej nie zrani. Niestety jest w błędzie. On także skrywa tajemnicę.
Tajemnicę, która roztrzaska nastoletnie, naiwne serce dziewczyny.

"Execution" to książka, która pozostawia po sobie niedosyt. Ja chcę więcej! Z niecierpliwością będę oczekiwała na każdy kolejny tom serii "Na krawedzi"! Wiem, że jeszcze kilka przede mną ☺️

A Wy?

Kup książkę Na krawędzi (Tom 2). Execution. Na krawędzi. Tom 2

Twist. Na krawędzi. Tom 4
Lucia Franco0
Okładka ksiązki - Twist. Na krawędzi. Tom 4

Ulec pokusie raz - to błąd. Dwa razy to lekkomyślność. Trzy razy to wybór. Ale Adrianna i Kova mogą posunąć się za daleko... Adrianna musi stawić czoła...

Hush hush
Lucia Franco0
Okładka ksiązki - Hush hush

Aubrey nigdy nie miała łatwo w życiu. Po tragicznej śmierci rodziców była wychowywana przez babcię, zmagając się z ciągłym brakiem pieniędzy. Niewielką...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;