Na krawędzi (Tom 2). Execution. Na krawędzi. Tom 2

Szokujący i pełen dramatyzmu kolejny tom opowieści o zakazanych pragnieniach i bezwzględnym świecie gimnastyki.

Jedynym celem Adrianny Rossi jest awans na igrzyska olimpijskie. Przeszkodą w spełnieniu jej największego marzenia mogą okazać się kontuzja oraz zakazana namiętność do zniewalająco przystojnego, lecz zaborczego trenera Kovy. Adrianna nie zamierza jednak pozwolić nikomu ani niczemu stanąć jej na drodze. Jest zdeterminowana, by dostać to, czego chce, nawet jeśli miałoby ją to ostatecznie zniszczyć.

Kova nie docenia wytrzymałości Adrianny. Dziewczyna walczy o odzyskanie formy i koncentracji, a trener podczas treningów doprowadza ją na skraj fizycznego i psychicznego wyczerpania. Mimo że toczy wewnętrzną walkę, by trzymać się z daleka od swojej zawodniczki, przyciąga go ku niej zakazana namiętność. Z czasem napięcie między trenerem a gimnastyczką narasta, pogrążając oboje w świecie oszustwa i pożądania...

Informacje dodatkowe o Na krawędzi (Tom 2). Execution. Na krawędzi. Tom 2:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-11-22
Tytuł oryginału: Execution. Off Balance

Kup książkę Na krawędzi (Tom 2). Execution. Na krawędzi. Tom 2

Na krawędzi (Tom 2). Execution. Na krawędzi. Tom 2 - opinie o książce

„Masz taką część mnie, której nikt nigdy nie będzie miał. A ja mam taką część Ciebie”

#wspópracareklamowa

Ranić się, a jednocześnie pożądać. Nienawidzieć i niesamowicie pragnąć.

Tylko, to może wytłumaczyć, ponownie zbliżenie się do siebie Kovy i Adrianny. Wyczerpujące i mordercze treningi, walka o bycie najlepszą na zawodach, a w tym wszystkim zakazana miłość. Co raz bardziej uwidacznia się fakt, że w tej zakazanej i niemoralnej relacji, chodzi o coś więcej niż tylko nieziemski seks, ale też uczucia, które mogą skrzywdzić, zarówno ich, jak i ich najbliższych. Jednak najgorsze dopiero przed nimi, gdy prawda wyjdzie na jaw. Ale nie tylko to spowoduje najgorsze, ale też kłamstwa i tajemnice, zarówno najbliższych Adrianny jak i samego Kovy.

Wow, w tej części będziecie poddani jeszcze mocniejszym  wrażeniom. Będzie znowu szalenie pikantnie, ale też na prawdę bardzo emocjonalnie. Główna bohaterka, zagubiona w swoich młodzieńczych uczuciach, będzie poddana wielu próbom, zarówno zdrowotnym, uczuciowym, fizycznym jak i społecznym. Nie da się przejść obojętnie obok takich bohaterów jak Ria i Kova, których się, albo kocha, albo nienawidzi. Co sprawia, że bezapelacyjnie, drugi tom serii #nakrawędzi czytało mi się równie emocjonująco co pierwszy. Jeszcze trzeci tom przede mną, którego, aż boję się zacząć, po końcówce, jaką zaserwowała nam autorka.

Bardzo gorąco polecam miłośnikom i miłośniczkom totalnie hot książek!!!

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2024-01-02, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Bycie numerem jeden od zawsze było moim największym marzeniem, a teraz, kiedy miałam już tego przedsmak, mój apetyt się rozbudził. Nie chciałam już niczego innego, niż delektować się smakiem wygranej”.

Adrianna staje się coraz lepsza w akrobacjach gimnastycznych. Wygrane w zawodach przybliżają ją do udziału w igrzyskach olimpijskich. Jej myśli rozprasza jednak przystojny trener oraz tajemnica, jaka ich łączy. Do tego Adi dokucza kontuzja, która może pokrzyżować jej plany.

Czy uda jej się utrzymać koncentrację na gimnastyce? Czy da się ponieść zakazanym uczuciom?

Po zaskakującym zakończeniu pierwszego tomu nie mogłam się doczekać kontynuacji. Co tu się dzieje, to nawet sobie nie wyobrażacie. Skrywane tajemnice wyjdą na światło dziennie, nie spodziewałam się takich rewelacji. A konsekwencje będą dotyczyć wszystkich.

Z początku akcja rozkręca się stopniowo. Jesteśmy świadkami postępów, jakie Adrianna robi w sporcie, a także rozwijającej się relacji trenera z zawodniczką. Niech Was nie zwiedzie ten spokój. Prowadzi on do wielkiego wybuchu, którego nikt nie był w stanie przewidzieć.

„Kova był pokusą, której nie potrafiłam się oprzeć. A ja byłam pragnieniem, które go pochłaniało. Stanowiliśmy jednocześnie najgorsze i najlepsze połączenie na świecie”.

Kolejna część dostarcza wielu emocji, od tych pozytywnych po negatywne. Wiele razy miałam ochotę potrząsnąć Kova. Jako dorosły powinien był w niektórych sytuacjach zachowywać się dojrzalej. A był dziecinny i nieodpowiedzialny. Myślałam, że będzie miał więcej rozumu.

Adrianna wcale nie była lepsza. Nie potrafiłam jej zrozumieć w pewnych kwestiach. Byłam jednak pełna podziwu jej determinacji i walki o marzenia. Świat gimnastyczny jest brutalny i wymagający.

„Był w nim jakiś dziwny magnetyzm, który mnie do niego przyciągał. Jakiś rodzaj uroku. Coś fascynującego. Coś tak potężnego i zniewalającego, że mogło doprowadzić jedynie do całkowitego zniszczenia”.

Z zafascynowaniem śledziłam dalsze losy bohaterów. A zakończenie zwiastuje kłopoty, których nie da się tak łatwo uniknąć. Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Avatar użytkownika - zaczytanaulcia
zaczytanaulcia
Przeczytane:2023-11-30, Ocena: 5, Przeczytałem,

"- Jesteśmy drużyną. Ja robię wydech, ty robisz wdech. My walczymy razem. Pracujemy razem. To niesamowite uczucie, kiedy znajdujesz kogoś, kto podziela twoje pasje. Możliwości są nieskończone. Ja jestem Bestią, która stoi za piękną i od tej pory działamy razem. Ty przychodzisz do mnie z każdym życzeniem, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby je spełnić."

💫💫💫

Odmieniająca emocje przez wszystkie życiowe przypadki.
Nasączona rywalizacją i adrenaliną, które buzują na kartach powieści.
Naznaczona tajemnicami, które mają bolesne konsekwencje.

"Execution" to drugi tom serii "Na krawędzi" Lucii Franco. Ooo, to, co się tu działo, przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Spodziewałam się wszystkiego, ale na pewno nie tego!

Autorka zaserwowała nam tu całą gamę emocji. Poruszyła najczulsze struny ludzkiej duszy. Sprawiła, że po ciele przeszedł dreszczyk, ale też w oczach błysnęły łzy.

Adrianna nareszcie jest gotowa, by stanąć do zawodów, które gwarantują wejście do Elity. Ciężka praca, pot, krew i łzy opłaciły się w walce do celu. Konstantin nieustannie ją dopinguje i wspiera.

Kiedy dziewczyna postanawia na jakiś czas wyjechać do rodzinnego domu, panująca tam atmosfera daleka jest od idealnej. Na jaw wychodzą skrywane od lat sekrety,

Aby nieco ochłonąć i nabrać dystansu do sytuacji, Adrianna ucieka do swojego mieszkania. Tu w ramionach Konstantina czuje się bezpieczna i kochana. Wierzy, że mimo wszystko on jej nie zrani. Niestety jest w błędzie. On także skrywa tajemnicę.
Tajemnicę, która roztrzaska nastoletnie, naiwne serce dziewczyny.

"Execution" to książka, która pozostawia po sobie niedosyt. Ja chcę więcej! Z niecierpliwością będę oczekiwała na każdy kolejny tom serii "Na krawedzi"! Wiem, że jeszcze kilka przede mną ☺️

A Wy?
Czyjecie się zaintrygowani?

Hush hush
Lucia Franco0
Okładka ksiązki - Hush hush

Aubrey nigdy nie miała łatwo w życiu. Po tragicznej śmierci rodziców była wychowywana przez babcię, zmagając się z ciągłym brakiem pieniędzy. Niewielką...

Na krawędzi (Tom 3). Release
Lucia Franco0
Okładka ksiązki - Na krawędzi (Tom 3). Release

Ile jest w stanie poświęcić Adrianna, aby spełnić swoje największe marzenie? Gdy zdradził ją mężczyzna, dla którego byłaby w stanie zrobić wszystko, młoda...