Nie waż się

Jestem świeżo po lekturze "Nie waż się!" Książka jest fenomenalna! Mądra, mocna przede wszystkim, wzruszająca. Z każdej jej strony możemy odczytać silne i tak ważne przesłania: Obserwujmy bliskich nam ludzi, reagujmy gdy coś nas w ich stanie zaniepokoi, wspierajmy! Nie pozwólmy się odepchnąć i zwieść. Tak łatwo można przeoczyć czasami to co powinno być oczywiste. Historia Agaty i Brygidy jest jak apel do każdego z nas. Przyjaciół, rodziców, bliskich. Rodziców przede wszystkim bo przecież to Oni powinni zapewniać poczucie bezpieczeństwa, spokoju, pomóc w pozytywnym budowaniu samooceny, własnej wartości. Ta książka udowadnia jak destrukcyjny wpływ na dorosłe życie, mają sytuacje i wydarzenia z dzieciństwa. Wyrządzone krzywdy, trauma i dorastanie, trwanie w błędnym poczuciu winy.. Wisienką na torcie jest pokazanie jak wielką wartością jest w życiu człowieka przyjaźń. Ta nasza kobieca szczególnie! Dla tych, których kochamy jesteśmy w stanie zrobić wszystko.. Przezwyciężyć swoje lęki, niepewności, demony. O przyjaźń warto walczyć z całych sił i na wszystkie sposoby! Agata i Brygida, mała Ania, matki bohaterek te ich poplątane relacje a przecież miłość między nimi czuje się na każdej stronie... Autorka książki nie tylko gra na emocjach czytelnika, ale sięga dna duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem tej książki! To pozycja obok, której po prostu nie można przejść obojętnie. Dla mnie jest jak świadectwo. Świadectwo poświęcenia, wielkiej walki o przyjaźń, zdrowie, miłości, sile i nadziei.

Informacje dodatkowe o Nie waż się:

Wydawnictwo: Black Publishing
Data wydania: 2015-03-18
Dodał/a opinię: dzagulka

Zobacz opinie o książce Nie waż się

Kup książkę Nie waż się