Niebezpieczna propozycja

"Niebezpieczna propozycja" to najnowsza książka mojego ulubionego pisarza. Każdą nową powieść Maxa Czornyja biorę w ciemno. Tym razem udało się autorowi zaskoczyć mnie. Okładka jak z erotyku , a jednak dostałam mix gatunków.
Kto zna twórczość autora będzie zaskoczony.

Konstancja i Stew to stewardessy. Markiz, dziedzic rodu di Sant'Angelo podczas jednej podróży upatruje sobie Stew. Zaczynają spotykać się. Stew jest zafascynowana nowo poznanym mężczyzną. On ma opinię niebezpiecznego faceta.
Poznajemy też historię znajomości Pilota z Konstancją.

"Niebezpieczna propozycja" to powieść, która zaskoczyła mnie fabułą. Autor zapewnił mi emocje i wrażenia. Idealnie zbudował napięcie. Stworzył historię nieprzewidywalną, bo do samego końca nie wiedziałam czego mam spodziewać się oraz co wydarzy się. Zwroty akcji, intrygi i tajemnice sprawiły, że nie mogłam odłożyć tej książki na półkę. Świetnie wykreowani bohaterowie.
Jednak muszę przyznać, że wolę twórczość autora w nieco mroczniejszym, a nawet w krwawym klimacie. Z niecierpliwością będę czekała na coś mocniejszego, co sprawi, że będę odczuwała strach podczas czytania.
Przekonajcie się sami i wyróbcie sobie zdanie, czy ta lektura wpadnie w Wasze gusta czytelnicze.
Ja spędziłam z nią ciekawy wieczór.

Ocena: 7/10

Informacje dodatkowe o Niebezpieczna propozycja:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Niebezpieczna propozycja

Kup książkę Niebezpieczna propozycja

Wielbiciel
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Wielbiciel

Stali się niewolnikami nieobliczalnego człowieka, który porwał ich córkę, a potem zawładnął ich życiem. Nowy thriller psychologiczny Maksa...

Rzeźnik
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Rzeźnik

Wstrząsający portret jednego z najsłynniejszych seryjnych morderców. Powieść inspirowana prawdziwą historią seryjnego mordercy Józefia Cyppka, Rzeźnika...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska