Nieskończoność

✒ ,,Wyobrażać sobie życie bez niego to jakby wyobrażać sobie życie, którego się nie przeżyło" ✒
📓
Nieskończoność czyli książka opowiadająca o połączeniu dwóch światów, dwóch rzeczywistości. 📓
Jest rok 2264, Finn Nordstrom-tłumacz języka staroniemieckiego został poproszony o przetłumaczenie pamiętnika, różowego zeszytu z 2003 roku, który został odnaleziony na dnie jakiegoś zbiornika wodnego.
Mężczyzna jako, że żył w czasach technologii nie potrafił pojąć dziwnego pisma dziewczynki, trzynastoletniej E, która jak to nastolatka rysowala serduszka, pisała o chłopakach i kłóciła się z młodszą siostrą.
Kolejnym problemem było używanie przez nią pierwszej liczby pojedynczej. W latach życia Nordstrom'a nikt już nie mówił o sobie jako "ja", wszyscy używali zwrotów typu "Ten historyk", "Ta kobieta", w zależności od sytuacji. 📓
Jest rok 2003, Eliana wybrała się ze swoją mamą i siostrą na zakupy do pobliskiej księgarni.
Poznała tam przystojnego mężczyznę, o podobnych zainteresowaniach do niej.
 Jednak było w nim coś innego, dziwnego ( nie wspominając o ubraniach) nie potrafił robić balonów z Hubby Bubby, a do tego na koniec ją połknął jakby nigdy nic! Przecież to niedopuszczalne!
📓
Powieść H.J. Rahlens została oficjalnie moją ulubioną, ukochaną (i wszystko co z miłością związane) książką.
Nieskończoność to tytuł o miłości, która nie miała prawa istnieć, a równocześnie była sobie przeznaczona!
📓
Bohaterowie od pierwszych stron stają się najlepszymi przyjaciółmi czytelnika, a do ostatniej strony nie  wiadomo co będzie dalej!
Magia, podróże, tajemnice i miłość to jej główne wątki, każdy z nich jest tak opisany, że książka nabiera rozpędu nawet nie wiadomo kiedy. 📓
Historia Finna i Eliany wzbudziła we mnie emocje o których przy czytaniu innych powieści nawet mi się nie śniło!
Płakałam ze smutku i szczęścia co chwilę, a na koniec nie chciałam książki wypuścić z rąk nawet na parę sekund. 📓
Polecam ją każdemu! Dosłownie każdemu. Nieważne czy lubisz kryminały czy romanse. Historia i intrygi w "Nieskończoności" niewątpliwie pochłoną Cię bez opamiętania.

Informacje dodatkowe o Nieskończoność:

Wydawnictwo: Egmont