Niewolnica mafiosa

Co myślicie widząc te książkę ?

Ciekawy tytuł sugerujący , że czeka nas mroczny romans mafijny.
Okładka niczego sobie, kusząca , zmysłowa.
Opis zapowiadający historię z niemałą ilością brutalności i okrucieństwa.

I tak jest na początku. Mrocznie, brutalnie, mafia rządzi, kobieta w niewoli, bita, wykorzystywana.

A dalej ? Dalej już nie jest tak jak myślałam ,że będzie.

Zaczyna się fajnie i jeśli w podobnym klimacie by ta książka się toczyła , byłoby pewnie świetnie. Altar po przejęciu dowodzenia w szeregach mafii, przejmuje też władzę nad nią - na początku bezimienną , później Shantee (jakoś mi to imię wcale nie pasuje ale mniejsza z tym ) . On - zły, okrutny, znęca się nad nią i traktuje jak swoją własność, niewolnicę. Ona - nauczyła się rozpoznawać jego humory na tyle by uniknąć kolejnych ciosów, ale nie traci woli walki.

Nagle , w dość dziwny sposób, w mało klarownych okolicznościach, policja odbija ją z niewoli Altara. Policjanta , który bierze udział w akcji, traktuje jak swojego wybawiciela , któremu chce przekazać władzę nad sobą, gotowa jest jakby posiadać nowego właściciela. Ewidentnie dziewczyna ma zaburzenia, nie rozumie , nie zna normalnego świata. Jednak Trevor decyduje się wziąć ją pod swoją opiekę. I tu zaczyna się
robić tak monotonnie . Cała uwaga, przez następne 70 % książki skupia się na Shantee i jej relacjach z Trevorem, na ich najpierw flirtach, podchodach. Na jej próbach oddania kontroli nad sobą jemu i uwiedzenia go. Później na erotycznych aspektach tej relacji. W między czasie Shantee wścieka się na swoją psychoterapeutkę - Amandę, która jest dość irytującą postacią ale też ma nieco racji. Niby coś się dzieje ale brak temu ognia, akcja taka marna, za mało mafii, za mało emocji .

Dopiero pod koniec, gdy do akcji znów wkracza Altar, gdy wyjaśnia się kilka kwestii z początku książki , wychodzą na jaw tajemnice Trevora , znów jest ciekawie, znów się dzieje.

Książki nie mogę uznać za niegodną uwagi, nie odradzam , nie mam zamiaru Wam tu pisać jaka ona marna. Nie jest tragicznie, po prostu mogłoby być lepie. I zaznaczam - w moim przekonaniu. Bo wg mnie wiele wielbicielek erotyków się tu odnajdzie, wciągnie to ze smakiem. Wg mnie po prostu nie ma co się nastawiać na typowo mafijną książkę , bo tej mafii jest tu niewiele. Jak dla mnie za mało, dla innych może w sam raz.

Zaletą jest fajny styl autorki, ma rękę do pisania, książkę czyta się szybko i płynnie. Uważam, że jeszcze po nie jedną jej książkę sięgnę , już kolejna czeka na półce i mam nadzieję, że następnym razem będę zachwycona.

Informacje dodatkowe o Niewolnica mafiosa:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-05-19
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Niewolnica mafiosa

Kup książkę Niewolnica mafiosa

121 łez
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - 121 łez

Przeszłość, która ją prześladuje. Przyszłość, której się boi. Mężczyzna, o którym nie może przestać myśleć. Emily jest młodą, atrakcyjną kobietą...

Motocyklista bez uczuć
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - Motocyklista bez uczuć

Drogi Sedricka Wratha i Kiry Malloy po raz pierwszy skrzyżowały się w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach. Kira ratuje mu życie i pomaga mu wrócić...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;