Niewolnica mafiosa

"Robi mi się niedobrze. Ucisk w klatce piersiowej się wzmaga, podobnie jak dziwny aromat unoszący się w powietrzu. Od tego dnia swąd zawsze mnie już prześladował, choć wtedy jeszcze nie wiedziałam, że będzie stałym towarzyszem moich najokrutniejszych doświadczeń. "

,,Niewolnica mafiosa" szokuje już od pierwszych stron! Koszmar głównej bohaterki wywołał ciarki na skórze , rozpętał tornado w mej duszy i pozostał niezapomniany!

Główna bohaterka to kobieta bez imienia, bez historii, mająca pustą kartę życiowych wspomnień! Shantee takie imię wybrała dla siebie i to ona zadecydowała! Wspomnienia się pielęgnuje, wspomnienia są wyznacznikiem naszej historii, a Shantee swoją historię chce wykreślić! Brutalność, poniżenie, marionetka tak można zobrazować jej życie.

Nadchodzi dzień wybawienia z dramatu zwanym życiem przy brutalu, lecz to dopiero początek drogi. Strach przed przeszłością dopada Shantee, lęk przed nieznanym, przed życiem na wolności to jest to, czego boi się najbardziej a wybawca okazuje się odkupieniem!

Czy skrzywdzona zraniona Shantee będzie umiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Czy jej wybawca pozostanie przy niej i zapewni bezpieczeństwo? Czy przeszłość ją dopadnie i wymierzy karę za nieposłuszeństwo? Tego dowiecie się z książki.

"Niewolnica mafiosa" wywarła we mnie masę sprzecznych emocji! Czułam żal do życia za krzywdy wyrządzone dziecku, czuł wściekłpsć na brutali, ale była też nadzieja i radość.

Każda strona książki była nasycona emocjami i nie zabrakło w tym wszystkim prawdziwej namiętności, namiętności, która porwie czytelnika w świat ekstazy, gdzie wszystko jest możliwe. Polecam książkę.

Informacje dodatkowe o Niewolnica mafiosa:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-05-19
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Niewolnica mafiosa

Kup książkę Niewolnica mafiosa

Ukochana gangstera
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - Ukochana gangstera

Ojciec Elizabeth Hallwell jest człowiekiem bezwzględnym i chciwym. Do tego stopnia, że nie waha się oddać swojej córki gangsterowi Loganowi Rothowi....

Miłość gangstera
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - Miłość gangstera

POWRÓT DO HISTORII LOGANA ROTHA I ELIZABETH/BETHANY HALLWELL.   Makabryczna przeszłość Logana sprawiła, że stał się takim, a nie innym człowiekiem. Był...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;