Obcy chłopiec

Dzisiaj podrzucam swoją opinię na temat powieści Alex Dahl pt. "Obcy chłopiec". Jest to idealna książka dla fanów mrocznych thrillerów psychologicznych, tajemnic z przeszłości i intryg.
Główna bohaterka Cecilia Wilborg ma perfekcyjne życie. Kochający mąż, dwie piękne córeczki oraz piękny dom w bogatej dzielnicy. Czy nie brzmi cudownie?
Wkrótce idealne życie kobiety runie jak domek z kart. Pewnego dnia Cecilia zostaje poproszona przez recepcjonistkę, aby odwiozła do domu chłopca, którego rodzice zapomnieli odebrać z basenu.
Gdy Cecilia odwozi Tobiasa pod wskazany adres okazuje się, że dom jest pusty i opuszczony przez rodziców chłopca.
To wszystko zmienia starannie zaplanowany plan dnia Cecilii, ale kobieta zabiera  Tobiasa do swojego domu na noc.  Niestety nie wie, że obcy chłopiec mocno skomplikuje jej perfekcyjne życie.
Do czego posunie się Cecilia, by jej mroczne sekrety z przeszłości nie wyszły na wierzch i aby odzyskać swoje idealne życie?
Przekonajcie się sami.
"Obcy chłopiec" to thriller psychologiczny, od którego nie można oderwać się ani przez chwilę.  Mnie porwał od samego początku i trzymał w napięciu do ostatniej strony. Akcja powieści toczy się swoim tempem,  dzięki czemu czytelnik może powoli odkrywać tajemnice bohaterów.
Autorka zapewnia mnóstwo emocji,  wrażeń oraz potrafi mocno namieszać w głowie czytelnikowi.
Podoba mi się styl autorki,  która stworzyła intrygującą fabułę oraz ciekawych bohaterów.
Uwielbiam takie thrillery, które zawierają tajemnice, intrygi i kłamstwa.
Zapewniam, że czeka Was niesamowita przygoda.
Książki autorki biorę w ciemno! Czekam na następne historie spod jej pióra.
Takich historii chcę więcej!
Polecam!

Informacje dodatkowe o Obcy chłopiec:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-08-10
Tytuł oryginału: The Boy at the Door
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Obcy chłopiec

Kup książkę Obcy chłopiec

Idealna terapeutka
Alex Dahl0
Okładka ksiązki - Idealna terapeutka

JESTEŚ JEJ TERAPEUTKĄ. ONA JEST TWOJĄ KLIENTKĄ. ALE TUTAJ, W LESIE... NIC NIE JEST TAKIE, JAK SIĘ WYDAJE. Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką...

Po jej odejściu
Alex Dahl0
Okładka ksiązki - Po jej odejściu

Liv mieszka w Sandefjord w Norwegii. Jest zwyczajną, samotną matką, która próbuje wiązać koniec z końcem. Nigdy nie powiedziała synowi o sekretach, które...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;