Obsesja

Tom 1 cyklu W lekarskim fartuchu

"Obsesja" Katarzyny Bereniki Miszczuk to pierwszy tom z cyklu "W lekarskim fartuchu". Powieść należy do kategorii kryminału, sensacji, thrillera.
Autorkę znam już z poprzednich powieści i szczerze mogę powiedzieć, że się nie zawiodłam.
No dobra to czas przejść do fabuły.
Joanna Skoczek pracuje na oddziale psychiatrii warszawskiego Szpitala Wschodniego. W podziemnym magazynie zostaje znaleziony trup jednej z pacjentek. Z oględzij wynika, że seryjny morderca kobiet powrócił. A Asia dostaje niepokojące listy od anonimowego wielbiciela. Czy policji uda się wreszcie złapać seryjnego mordercę, który zabija od ponad trzech miesięcy? Czy Asia pomoże policjantom odkryć zabójcę ?
Książka napisana jest bardzo dobrze. I zdecydowanie polecam tę książkę. Nie mogę się doczekać kontynuacji.

Informacje dodatkowe o Obsesja :

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2017-10-11
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Obsesja

Kup książkę Obsesja

Ogólnoświatowe jednoznaczne określenie w kręgach medycznych, która strona pacjenta jest prawa, a która lewa, z całą pewnością miało wpływ na zmniejszenie liczby amputacji niewłaściwych kończyn.

Każdy z nas ma jakiś odchył”.

Gwiezdny wojownik.Tom 1. Działko, szlafrok i księżniczka
Katarzyna Berenika Miszczuk0
Okładka ksiązki - Gwiezdny wojownik.Tom 1. Działko, szlafrok i  księżniczka

Pełna absurdu kosmiczna opowieść w stylu Autostopem przez galaktykę. Załoga zebrana z łapanki wyrusza rozklekotanym złomem, by uratować Ziemię przed nadlatującą...

Jaga
Katarzyna Berenika Miszczuk0
Okładka ksiązki - Jaga

Prequel bestsellerowej serii Kwiat paproci Katarzyny Bereniki Miszczuk. To powieść dla wszystkich tych, którzy swoje serca zostawili w Bielinach - podobnie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;