Obudź się, Kopciuszku

Tom 1 cyklu Seria zakopiańska

Moje drugie spotkanie z panią Natalią Sońską i drugie udane. ,,Obudź się Kopciuszku" to opowieść świąteczno-noworoczna o miłości, trudnych wyborach, samotności, cudu drugich szans.
Alicja jest samotną, stroniącą od ludzi młodą lekarką, która całkowicie poświęca się pracy. Wszystko zmienia się, gdy za namową przyjaciół jedzie na sylwestra do Zakopanego. Tam spotyka przystojnego ratownika TOPR Michała.
Czy Alicja otworzy się na miłość? Jak bolesne wspomnienia wpłyną na ich relację?
Uwielbiam styl pani Natalii. Jest lekki i świeży. Nie ma zbytniego lania wody, owszem jest trochę dramatyzmu, ale wszystko rekompensuję świetna treść. Nie jest to typowy mdły romans. Autorka dojrzale przedstawiła dylematy i rozterki głownej bohaterki. Jedynym małym minusikiem jest główny bohater - istny ideał, przydałaby się w nim jakaś drobna wada. Moje serce skradli Przemek (mam słabość do ,,takich" bohaterów, ci co czytali wiedzą o co chodzi) oraz pani Aniela - istna petarda. Przepięknie ukazana wigilia góralska, aż chciałoby się pojechać do Zakopanego.
Z całego serca polecam.

Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: nataliasz221

Zobacz opinie o książce Obudź się, Kopciuszku

Kup książkę Obudź się, Kopciuszku

Zza najcięższych chmur również można dostrzec słońce, a nawet jeśli towarzyszy mu rzęsisty deszcz, zawsze pozostaje barwna, pocieszająca tęcza. Trzeba tylko chcieć ją zauważyć.

Włoskie love story
Natalia Sońska0
Okładka ksiązki - Włoskie love story

Rimini jest kwintesencją beztroskich wakacji. Oli będzie brakowało skąpanych w słońcu plaż i nieba tak błękitnego, że można się w nim zatracić. Obiecała...

Tyle jeszcze przed nami
Natalia Sońska0
Okładka ksiązki - Tyle jeszcze przed nami

Niebanalna historia, dzięki której możesz się rozmarzyć...Magdę zostawił chłopak. Niby mogła się tego spodziewać, w końcu wszystko do tego zmierzało, zaniedbanie...