Oddaj mi go

💗RECENZJA PATRONACKA💗

„Wystraszyłem się. Zwyczajnie się bałem. Tej pięknej i kruchej istoty. Przerażało mnie jej cierpienie, łzy i ból, które jej zagwarantowałem. Z anioła stałem się dla niej katem. W tak krótkim czasie zmieniłem jej życie diametralnie”

Karolinie w rekacji z Bartkiem, właściwie brakowało wszystkiego. Ich długoletni związek się wypalił, a brak orgazmów przekreśli go całkowicie. Nowo poznany mężczyzna, z którym Karolina ma od teraz ma współpracować, od pierwszego spotkania powoduje u niej ambiwalentne odczucia, z jednej strony zarozumiały dupek, z drugiej mega pociągający skurczybyk. Za to Tomek ma tylko jeden cel, widząc po raz pierwszy Karolinę, wziąć ją na każdy możliwy sposób i w każdej możliwej konfiguracji. Nie przeszkadza mu w tym narzeczona, która oprócz tego, że jest w nim szaleńczo zakochana, to nie potrafi zaspokoić go seksualnie nawet w najmniejszym stopniu.
Chemia, pasja i żądza, która rozwija się między Karoliną, a Tomkiem, szybko staje się czymś więcej, ale tylko dla jednej ze stron, by najmniej z początku. A gdy ich toksyczna relacja, zaczyna zbierać zepsute żniwo, jedna ze stron jest już pewna, że należy TO zakończyć. Jednak czy będzie to proste i łatwe zagranie, czy raczej początkiem końca jednej ze stron, o tym musicie przekonać się sami.
Poza wyrazistymi postaciami Karoliny i Tomka, i ich namiętnymi i baaardzo gorącymi spotkaniami, a raczej niesamowitej chemii, nie dającej się zatrzymać bez względu na okoliczności, głównym wątkiem jest to zakazane, a zarazem zatruwające uczucie. I choć tacy faceci jak Tomek, na pewno, potrafią oczarować i omamić niejedną kobietę, to jedno jest pewne, poznając całą historię Karoliny, było by dla niej o wiele lepiej, gdyby ON nigdy nie stanął na jej drodze. Jednak nie zawsze rozsądek jest silniejszy od pożądania i czasem, choć wiemy, że się sparzymy, to nawet głębokie rany, mogą być warte, tych krótkich, ale pięknie przeżytych chwil.

No powiem Wam, że autorka, serwuje nam tutaj duuuuużo seksu i wiele namiętnych, ale też emocjonujących momentów.
Historia daje do myślenia, a postacie odwzorowane na podstawie prawdziwej historii, w rewelacyjny sposób oddają emocje bohaterów.

Gorąco polecam, bo ta historia, nie tylko wywoła rumieńce na twarzy, ilością gorących i pikantnych momentów, ale dostarczy, też wiele skrajnych emocji pod wpływem głównych bohaterów, ich zachowań, wyborów i decyzji.

Rozdziały pisane z perspektywy obojga, pomagają nam dokładnie poznać ich uczucia i pobudki, którymi się kierują, choć nie zawsze rozumiemy ich postępowanie.
Autorka świetnie pisze z perspektywy kobiecej jak i męskiej. Dobitnie i wyraziście.
Jeszcze raz pięknie dziękuję za przyjemność objęcia patronatem medialnym, tej gorącej i emocjonującej historii💗💗💗

Informacje dodatkowe o Oddaj mi go :

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-02-16
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Oddaj mi go

Kup książkę Oddaj mi go

Matylda
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Matylda

Kontynuacja bestsellerowej powieści "Prezes".Tym razem, jeszcze bardziej emocjonująca.W dniu osiemnastych urodzin, Matylda poznaje swojego przyszłego męża...

Prezes
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Prezes

Jedno przypadkowe spotkanie potrafi wywrócić życie do góry nogami... Matylda to rezolutna i charakterna córka znanego z pierwszych...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;