Odkrywając siebie

Książka jest po prostu smakowita i nie mówię tu nawet o kilku bardzo ciekawie i szczegółowo opisanych fantazjach seksualnych, ale o różnych drobiazgach. Wątek romantyczny jest, że tak to ujmę, poboczny. Fabuła w tym zakresie jest ledwo zarysowana. Można by powiedzieć, że głównym bohaterem nie jest nawet sama Gabi, ale badania w których bierze udział - badania seksualności wzorowane na badaniach Alfreda Kinseya. Zanurzając się w tę książkę, wspólnie odkrywany, jak bardzo ludzie różnią się swoim podejściem do seksualności i ile ta sfera może wnieść w nasze życie (zarówno dobrego, jak i złego). Co nietypowe dla erotyków - pojawiają się tu wątki zaburzeń seksualnych, przemocy seksualnej, profilaktyki zdrowotnej czy bezpiecznego seksu. Bardzo ciekawe są kobiece techniki seksualne, naprawdę interesuje mnie, ile z tego to doświadczenia autorki lub osób, które zna. Wykorzystywanie seksualne pluszowego misia po prostu powaliło mnie na kolana! Choć może to trochę na wyrost, ale w pewnym sensie ta książka (fragmenty związane z seksualnością, ale nie będące stricto literaturą erotyczną) skojarzyła mi się z ,,Monologami waginy" Eve Ensler czy ,,Wilgotnymi miejscami" Charlotte Roche.

Informacje dodatkowe o Odkrywając siebie:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013-10-09
Kategoria: Inne
Dodał/a opinię: ania_w

Zobacz opinie o książce Odkrywając siebie

Kup książkę Odkrywając siebie

Opowieści o kolorach