Ona

Dziś z ogromną radością chciałabym się z Wami podzielić recenzją thrillera erotycznego pt. „Ona”, nowości w twórczości Adriana Bednarka! Gdy tylko dostałam propozycję zrecenzowania tej książki ani chwili się nie wahałam!
Autor postanowił poeksperymentować i napisał thriller erotyczny, który wg mnie wyszedł fantastycznie! Książka wciąga od pierwszych stron, autor powoli buduje napięcie, przedstawia głównego bohatera i cały czas masz ochotę na „jeszcze jeden rozdział”. Bałam się troszkę, czy to nie będzie typowy erotyk - ale zdecydowanie autorzy erotyków powinni uczyć się od Adriana Bednarka.
Podczas czytania odczuwałam emocjonalny rollercoaster. Chwilami łapałam się za głowę, co główny bohater Piotr Lange wymyśli. Podobało mi się, że książka była napisana w narracji pierwszoosobowej, co czyniło ją inną i jeszcze lepiej się ją czytało. Kreacja bohaterów to majstersztyk! Historia Piotra i Alicji jest niebanalna, pełna zwrotów akcji i zaskoczeń u czytelnika. Znajdziemy tutaj dużo odwołań do przeszłości głównego bohatera, dzięki temu bliżej możemy poznać głównego bohatera. Nie zabrakło w książce namiętności, która pobudza zmysły.
Bohaterowie: ✨✨✨✨✨
Emocje:✨✨✨✨✨
Tempo akcji:✨✨✨
Ogólna ocena:✨✨✨✨✨/5

Piotr i Alicja są sąsiadami. Ona od razu wpadła mu w oko, codziennie o niej marzył. Niestety Ala unikała swojego sąsiada. Pewnego dnia okazało się, że wyprowadziła się razem z matką. I to był dla Piotra przełomowy czas. Po kilku latach poznajemy Piotrka jako mężczyznę, który jest w związku, okazuje się, że to przyjaciółka Alicji. W końcu może ją bliżej poznać. Jak potoczą się ich losy?? Więcej Wam nie powiem, bo spojlerów nie lubimy!.

Gorąco Wam polecam tą pozycję. Czytaliście już coś Adriana Bednarka??

Informacje dodatkowe o Ona :

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-05-18
Dodał/a opinię: Edyta Osińska

Zobacz opinie o książce Ona

Kup książkę Ona

Trochę mi żal Dafne, ale wojna wymaga ofiar. Pokonałem strach, pobiłem twardszego od siebie, przetrwałem. Jestem ciebie godzien, Alicjo. Już wkrótce będziemy razem i nic nas nie rozdzieli.

Pasażer na gapę
Adrian Bednarek0
Okładka ksiązki - Pasażer na gapę

Magda pomaga ukochanemu Maćkowi w ucieczce ze szpitala psychiatrycznego, do którego trafił, ratując się przed więzieniem. Misternie przygotowany...

Pamiętnik diabła
Adrian Bednarek0
Okładka ksiązki - Pamiętnik diabła

Tylko wielcy potrafią realizować swoje żądze. Ja jestem największy... Witaj w moim idealnym świecie. Jestem Kuba, mam dwadzieścia dwa lata i wszystko...

Bądź tak po prostu
Ewelina Dobosz ;