Oszukany czas

Tom 1 cyklu Oszukany czas

,,I wtedy zrozumiałem, czym było to drżenie serca, które kiedyś we mnie wywołała. Była to jakby tęsknota dzieciństwa, niezaspokojona i nigdy niemająca zostać zaspokojona"

,,Oszukany czas" Kingi Tatkowskiej to książka pełna bólu i bezwarunkowej miłości. Powieść ta wywołała burzę w moim sercu, a jej początek był na gorących pisakach pustyni.

Marta ( Marti) kobieta, która dokładnie wie, co to jest miłość, lecz bez pytania, całkiem niezapowiedzianie zostaje jej ona odebrana. Każdy dzień po stracie wydaje się nie mieć końca. Nadzieja na nowe życie pojawia się wraz z Robertem mężczyzną, który uciekł spod skrzydeł kostuchy za sprawą Marty.

Kamil ( Wilku) wielka miłość Marty, on dokładnie wie, że jego życie to farsa i zrobi wszystko, by odzyskać względy ukochanej.

Marta i Kamil spotykają się po latach rozłąki, lecz to nie oznacza, że rany się zagoiły, one zostały otwarte ponownie, by zasiać zamęt na nowo.

Czy Marta otworzy się na dawne uczucie i wybaczy Kamilowi błędy? Czy Kamil będzie bezwzględny w odzyskaniu swojej nieskończoności? A może Robert stanie na przeszkodzie prawdziwej miłości? Tego Wam nie zdradzie, ale odpowiedzi znajdziecie w książce!

Jestem oszołomiona, zaskoczona i podnoszę szczękę z podłogi!!!! Książka ,,Oszukany czas" to historia, która zawładnęła moją duszą i było mi mało!!! Marta to postać, którą uwielbiam! Autorka sprawiła, że razem z nią biegałam po warszawskich ulicach i biłam się z myślami dokładnie jak ona, każda trudna decyzja była analizowana również przeze mnie! Kamil wydawało się na początku, że jest wykuty z kamienia i bierze to, na co ma ochotę, jakże mylne było moje myślenie, z każdą stroną z każdym zdaniem kibicowałam mu!

Miłość jest to piękne uczucie, które się pielęgnuje latami, lecz główni bohaterowie nie mieli jednego Czasu! On został im odebrany, a ukazana w książce walka o każdą sekundę jest piękna! Autorka stworzyła historię, której się nie zapomina! Akcja książki jest idealnie wyważona, co sprawia, że książki nie da się odłożyć, a końcówka szokuje i zapowiada, że to nie koniec tej historii!!

Mafia i miłość to chce się czytać, lecz to nie wszystko, w książce ważnym punktem jest pomoc! Autorka pokazuje, że wystarczy niewiele, by dać komuś całkiem obcemu szansę na życie! Ja również dołączam się do jej przesłania, by się zarejestrować jako potencjalny Dawca szpiku, to nic nas nie kosztuje, a komuś może uratować życie!

Na zakończenie chcę napisać, że ta historia jest warta każdej sekundy! Styl autorki powoduje, że czyta się szybko a na zakończeniu czyje się złość, że to jest ostatnia strona! Ja osobiście polecam i uważam, że skala jest za mała, bo dostaje ode mnie 11/10!!!

Informacje dodatkowe o Oszukany czas:

Wydawnictwo: JakBook
Data wydania: 2021-08-10
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Oszukany czas

Kup książkę Oszukany czas

Jak się pisze miłość
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Jak się pisze miłość

Laura Morawska jest uważana za specjalistkę od porywów serca - jej miłosne powieści w mig stają się bestsellerami i zdobywają rzesze fanów. Gdy jej debiutancka...

Pod ścisłą ochroną
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Pod ścisłą ochroną

Nessa, tak naprawdę Dominika Neserowicz, to wschodząca gwiazda muzyki pop. Wydawać by się mogło, że ma wszystko - sławę, pieniądze, oddanych fanów. Na...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;