Oszukany czas

Tom 1 cyklu Oszukany czas

Macie czasem tak, że łapiecie awersję do głównego bohatera powieści?

Marta Dobrzańska jest w szczęśliwym związku ze starszym od siebie Robertem. Pewnego dnia idą razem na spotkanie biznesowe, gdzie kobieta spotyka swoją pierwszą miłość, Kamila. Kamil, 8 lat temu zostawił Martę i wyjechał jako żołnierz na misję do Afganistanu, z której już nie wrócił. Zdruzgotana kobieta, nie wie co zrobić gdy Kamil próbuje odnowić ich znajomość. Czy Marta wybaczy byłemu partnerowi? Dlaczego Kamil przepadł na tyle lat? Czy stara miłość nie rdzewienie?

Książkę czyta się dobrze i płynnie, a prosty język sprawia, że czyta się tę pozycję bardzo szybko. Autorka pomału odkrywa karty, więc nieśpiesznie poznajemy losy Kamila. Dlaczego nie wrócił po misji do domu, i co przeżywała w tym czasie Marta.

Z początku nie polubiłam się z główną bohaterką… Ewidentne nie zaiskrzyło między nami, strasznie mnie irytowała. Dopiero później przekonałam mnie do siebie. Gdy poznawałam ją bliżej to polubiłam ją.

Sama intryga była ciekawa, aczkolwiek nie porwała mnie tak bardzo. Nie wywołała ekscytacji. Żeby nie było, z chęcią przeczytam następny tom serii, bo jestem zaciekawiona co autorka ma w zanadrzu i jak dalej rozwinie tą historię.

OSZUKANY CZAS to romans z kryminałem w jednym, ale również książka o uczuciach. O zdradzie i wybaczeniu.

Informacje dodatkowe o Oszukany czas:

Wydawnictwo: JakBook
Data wydania: 2021-08-10
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Oszukany czas

Kup książkę Oszukany czas

Szukając tego
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Szukając tego

Czasem doświadczamy czegoś, od czego chcemy uciec. Nigdzie konkretnie – byle dalej. Ona próbuje uwolnić się od przeszłości. On już dawno stracił...

Jak się pisze miłość
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Jak się pisze miłość

Laura Morawska jest uważana za specjalistkę od porywów serca - jej miłosne powieści w mig stają się bestsellerami i zdobywają rzesze fanów. Gdy jej debiutancka...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis