Oszukany czas

Tom 1 cyklu Oszukany czas

Wiecie co, koło takiej cudnej okładki nie da się przejść obojętnie, ręce same się do niej wyciągają. Jak tylko zobaczyłam to przepadłam i nie mogłam doczekać się, aż poznam historię ukrytą na łamach jej kart.

Marta pokochała Kamila całym sercem, jednak ten porzucił ją i więcej się nie odezwał. Po latach udało jej się jakoś pozbierać, pragnąc ułożyć sobie życie u boku Roberta, który jest od niej bardzo dużo starszy, lecz ma pieniądze i zapewnić jej może stabilizację, której tak bardzo pragnie.

Dziewczyna nie jest z nim z wyrachowania, nie zważa na jego bogactwo, sukcesy. Niestety po ośmiu latach nieobecności znowu pojawia się ten, który tak dotkliwie ją zranił. Mimo, że prowadzi on z jej partnerem interesy, to twierdzi, iż wrócił dla niej.

Czy Marta uwierzy Wilkowi i odejdzie od Roberta? Jaki jest prawdziwy powód pojawienia się Kamila w jej życiu. Czy będzie ukrywać przed partnerem swoje prawdziwe uczucia? Jak zareaguje on na fakt, iż tych dwoje znali się od dawna i łączyła ich miłość? Czy ustąpi on miejsca rywalowi bez walki, a może pokaże swą mroczną naturę?

Aż mnie dziw bierze, że jest to debiutancka książka autorki. Genialnie poprowadzona fabuła, dynamiczna, ciekawa i przede wszystkim czasami zaskakująca, zachwyciła mnie i naprawdę z ogromną przyjemnością ją poznawałam. Charyzmatyczni, o silnych osobowościach postaci są świetnie wykreowani i miło się o nich czytało, chociaż nie byli aniołkami, mając wiele przewinień na swym koncie.

Emocje i iskrzenie między bohaterami jest dostrzegalne, co nadaje to lekturze autentyczności. Byłam zdziwiona, gdy okazało się, że pani Kinga zmieszała z romansem wątek kryminalny, co spowodowało u mnie jeszcze silniejsze pragnienie jak najszybszego odkrycia tej złożonej powieści, która wciągnęła mnie bezgranicznie. Cieszę się, że posiadam tom drugi, gdyż po takim zakończeniu, czytelnik nie zwlekając chce poznać dalsze koleje losów.

Przyjemny styl pisarki to wielki plus tej pozycji, do tego tematy jakich nie bała się poruszyć oraz treść, którą niby można przewidzieć, jednak jest intrygująca i nie zanudza odbiorcy.

Nie myślcie sobie, że jest to może erotyk, o nie. Sceny zbliżeń owszem są. Jednak autorka nie zasypała nas ich ilością, a te kilka, które zawiera powieść są wyważone i gustownie przedstawione. Mogłam czytać je bez zażenowania, a i tak świetnie oddawały pożądanie oraz drzemiące w bohaterach uczucia.

Podsumowując, uważam lekturę za idealną dla tych, którzy lubią lekkie romanse, które pochłoną na raz, oraz pozwolą im na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Nie obawiajcie się nudy, gdyż tu naprawdę ciągle coś się dzieje. Dlatego polecam z całego serca!

Informacje dodatkowe o Oszukany czas:

Wydawnictwo: JakBook
Data wydania: 2021-08-10
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Oszukany czas

Kup książkę Oszukany czas

Jak się pisze miłość
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Jak się pisze miłość

Laura Morawska jest uważana za specjalistkę od porywów serca - jej miłosne powieści w mig stają się bestsellerami i zdobywają rzesze fanów. Gdy jej debiutancka...

Słaby punkt
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Słaby punkt

Marti i Wilku po wydarzeniach związanych z aresztowaniem Roberta Urbaniaka próbują ułożyć sobie życie na nowo. Oczekują pierwszego dziecka, urządzają mieszkanie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;