Powiedz, panno, gdzie ty śpisz

Pisarz po raz kolejny stosuje metodę krótkich, przepełnionych akcją rozdziałów, nie pozwalając czytelnikowi na to, by ot tak mógł odłożyć książkę na bok. Sprzyja też temu wyjątkowy rytm, który nadaje swojej powieści za pomocą krótkich zdań. Druga część serii o Helen Grace nie zawiera zbędnych rozdziałów, każde słowo popycha akcję do przodu, sprawiając, że ta pędzi, jak szalona. Czytelnik zatraca się w lekturze do tego stopnia, że sam nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż oto skończyła się kolejna wspaniała powieść. Po czym zostaje już tylko błogie uczucie nasycenia, zadowolenia z lektury napisanej na światowym poziomie. M.J. Arlidge popełnił kolejną intrygującą powieść z precyzyjnie nakreślonym wątkiem kryminalnym, realistycznymi bohaterami, autentyzmem fabuły i szalenie ciekawym pomysłem do poruszenia. "Powiedz panno, gdzie ty śpisz" jest świetna kontynuacją, co utwierdza mnie w przekonaniu, że autor ma niebywały talent. Gorąco zachęcam do przeczytania! Więcej: http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/2016/01/powiedz-panno-czemu-mordujesz.html

Informacje dodatkowe o Powiedz, panno, gdzie ty śpisz:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2015-10-07
Dodał/a opinię:

Zobacz opinie o książce Powiedz, panno, gdzie ty śpisz

Kup książkę Powiedz, panno, gdzie ty śpisz