Powiedz, że zostaniesz

Tom 1 cyklu Wróć do mnie

Zaznana krzywda przez ukochana osobę sprawia,ze serce zostaje oszukane i rozstrzaskane.Po burzy wychodzi słońce i daje początek nowej historii.Jednak życie ciagle zaskakuje.Nie da się wszystkiego zaplanować.Najgorsze jest gdy zostaje się oszukanym i porzuconym ponownie przez ukochana osobę….Wtedy trzeba wziąć się w garść i ponownie żyć na nowo.Jest to niezwykle trudne,ponieważ wspomnienia wracają.
Historia uzmysławia wiele istotnych spraw,które w życiu każdego człowieka mogą się wydarzyć.Nigdy nie możemy przewidzieć jutra.Najgorsze jest to,gdy bliska osoba decyduje o swoim odejściu zostawiajac z kłopotami druga stronę.

Wielokrotnie łezka zakręciła się w oku.Autorka wspaniale oddała emocje bohaterów towarzyszące im w trudnych chwilach.Życie ich nie oszczędza.Warto jednak wierzyć,że szczęście jest nam pisane.A osoba z przeszłości może nam dać ponownie chwile radości.Zranione zostają także dzieci,które nie potrafią zrozumieć braku ojca i powodów odejścia.Wtedy mama staje się zarówno ojcem jak i matką💔

Jest to bardzo ciepła i przyjemna historia,która doczekała się wznowienia w oryginalnych okładach.Nie miałam przyjemności czytać jej w pierwszym wydaniu.
Każdemu z Was polecam sięgnięciu po książkę i spędzenia z nią niesamowitych chwil.

Informacje dodatkowe o Powiedz, że zostaniesz:

Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Data wydania: 2018-10-24
ISBN: 978-83-65830-72-2
Tłumaczenie: Monika Węgrzynek
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Powiedz, że zostaniesz

Kup książkę Powiedz, że zostaniesz

On jest dla mnie
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - On jest dla mnie

Przyjaźnię się z Devney Maxwell od szóstego roku życia, ale nigdy nie powiedziałem jej, jak bardzo ją kocham. Jako zawodowy gracz w baseball spędzam...

Chwila dla siebie
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Chwila dla siebie

Kontynuacja bestsellerowej serii romansów, której bohaterami są czterej bracia Parkersonowie i ich siostra Stella Nastoletnia Delia była zakochana bez...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;