Pragnienia

Jak wiadomo, zawsze, kiedy wszystko zaczyna nam wychodzić, a świat staje otworem, coś musi się wydarzyć i psuje nam wszystkie plany, ale to nie oznacza, że nie możemy się z tego podnieść i iść dalej przez życie jeszcze silniejszym.
Janek to mężczyzna, którego pragnie każda kobieta, przystojny i inteligentny sportowiec. Na pewnej imprezie poznaje Wiktorie i od razu zaczyna między nimi iskrzyć, niestety chłopak nie przyznaje się jej, że ma dziewczynę. Niedługo po tym Janek dostaje propozycje grania w jednej z najlepszych drużyn koszykarskich, nie wacha się ani minuty i od razu się zgadza niestety plany psuje mu tragiczny wypadek.
Historia jest bardzo emocjonalna i mocno mnie wciągnęła, razem z bohaterami przeżywałam wszystkie wzloty i upadki. Okładka, jak i opis wskazują na to, że poznamy historię dwójki zakochanych w sobie osób, ale tak naprawdę poznajemy historie Janka, do którego po dość długim czasie dopiero dołącza Wiktoria. Sama na początku byłam trochę zdezorientowana tym, że miała być ukazana miłość dwojga osób, a tutaj historia wciąż krążyła tylko wokół mężczyzny.
Przyznam, że książka bardzo mnie zaskoczyła, strasznie dużo się tutaj dzieje, pokazany jest strach, ból i cierpienie a dopiero mamy miłość, szczęście i spokój, spodziewałam się płomiennego romansu, a dostałam piękną, chociaż czasami smutną historię.
To, co trochę mi przeszkadzało to zbyt dokładne opisy, fajnie dowiedzieć się jak wygląda dom, ale szczegóły o zdobieniach na ścianach czy o tym, jak wygląda ogrodzenie, są chyba zbędne, przy takich elementach wystarczy tylko powierzchowny opis.
Jak dla mnie autorka pięknie wplotła w historię sytuacje, które zdarzają się w życiu codziennym, nie ma scen tak podkoloryzowanych, żeby nie mogły zdarzyć się naprawdę, także czasami czytelnik w bohaterze może ujrzeć sam siebie. Chyba dlatego, że opisane sceny przedstawiają prawdziwe życie, tak bardzo trafiają do serca czytelnika i dzięki temu nabiera się apetytu na dalszą twórczość autorki.

Informacje dodatkowe o Pragnienia:

Kup książkę Pragnienia

Zaczekaj na miłość
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Zaczekaj na miłość

Nowa powieść autorki bestsellerowego ,,Pozwól mi kochać"! Klara Horczyńska ma niespełna trzydzieści lat, jest wziętą modelką, szturmem podbija...

Czekam na ciebie
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Czekam na ciebie

Zimowa sceneria Warszawy, zaginiony przed laty list, kulisy pracy w telewizji i losy paczki przyjaciół. A do tego działająca od ponad stu lat pracownia...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska