Prokurator

Tom 2 cyklu Reguły pożądania

Powracamy do bohaterów po upływie 2 lat. Tyle czasu minęło od ich burzliwego rozstania i tyle też czasu para się nie widziała.
Isabella studiuje, stała się bardziej niezależna, mieszka z chłopakiem i robi wszystko, żeby osiągnąć jak najwięcej w prawniczym świecie.
Hogan stara się jak najwięcej pracować. Stał się jeszcze bardziej oschły i niedostępny, jednak nadal pozostaje nieziemsko przystojnym i pociągającym mężczyzną.
Nieoczekiwanie los ponownie spłata drogi Isy i Hogana. Czy tego chcą, czy nie, muszą ze sobą pracować przez pół roku, gdyż dziewczyna musi rozpocząć u byłego kochanka staż.
Para rozpoczyna pracę nad sprawą tajemniczego i bardzo brutalnego seryjnego mordercy. Rozwiązując ją, wiele tajemnic wyjdzie na jaw, a wspólna praca bardzo odmieni życie bohaterów.
Okrucieństwo, porwania, kłamstwa, mataczenie. Zabójstwa i samobójstwa. Odżywiające uczucia, romans, pożądanie, namiętność. Wątek kryminalny, a także wątek prawniczy. Sceny, język, słownictwo, zwrot, wszystko to było tak dobrze dopracowane..  Autorka odwaliła kawał naprawdę świetnej roboty.
Bardzo czekałam na kontynuację "Korepetytora", bo bardzo podobała mi się historia poznania i znajomości Isabelli i Hogana.  Nie spodziewałam się jednak, że "Prokurator" aż tak rozwali mnie  na łopatki. Raaany, jakie to było dobre. Co ja gadam, to było zaje*ste!
Chyba nie ma w tej książce niczego, do czego mogłabym się przyczepić. Jest napięcie, niepewność, strach, szok. Są słowne przepychanki, próby odegrania się i niezadowolenie. Ale są też uczucia i romans. I to jaki! Sceny zbliżeń bohaterów są taaaaak bardzo gorące, że wypieki na twarzy są gwarantowane.
Całość napisana jest naprawdę dobrym stylem i przyjemnym językiem. Jest tak wciągająca, że bardzo ciężko się od niej oderwać i mimo, że książka jest dość 'gruba' to pochłaniamy ja w mgnieniu oka. Od pierwszych stron zastanawiałam się, kto jest mordercą, ale niektórych faktów, które wychodzą na jaw w ogóle się nie spodziewałam. Momentami potrzebowałam chwili, żeby ogarnąć to co się tam dzieje. No i samo zakończenie, no brawo!
Podsumowując. Ja jestem totalnie i niezaprzeczalnie na tak! "Reguły pożądania" to jedna z moich ulubionych serii jaką miałam przyjemność czytać. Zdecydowanie z ogromną przyjemnością będę do niej wracać. Każdemu też polecam ją przeczytać. Jest to zdecydowanie seria z kategorii must read.
Dziękuję Wydawnictwu Niezwykłe za egzemplarz.

Informacje dodatkowe o Prokurator:

Kup książkę Prokurator

Mr Addicted
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Mr Addicted

„Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być”.Minęły cztery lata...

Miss Independent
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Miss Independent

„Dziecinko, to zabawne, nie zdajesz sobie sprawy z tego, kim ja jestem”. Pierwszy tom serii z motywem gorącego romansu biurowego i fenomen...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;