Psychol. Karma

Tom 3 cyklu Psychol

„Karma to suka”

Wie coś o tym Marcel, którego relacje z kobietami, ukształtowało jedno wydarzenie z młodości. Teraz ma szansę zadośćuczynić przeszłości, a idealnym pomysłem jest przyjęcie pod swój dach jednej z ofiar, uratowanej z rąk psychopatycznego sadysty - Nataszy. Praca w domu u przystojnego policjanta, przeraża, ale też jest jedynym wyjściem z trudnej sytuacji dziewczyny.

Inna ofiara tego samego psychola - Marta, próbuje pozbierać się po przeżytych traumatycznych przejściach, a pomaga jej w tym tym Piotr. Wspólne zamieszkanie jest początkiem do odkrywania się nawzajem, przełamywania własnych barier, zrozumienia siebie w drodze do normalności.

W tym samym czasie, poznajemy zamożnego bankowca Damiana. Piękny, schowany przed wścibskim okiem dom, luksusowy samochód, a w domu młoda Ania. Pewnego razu, oglądając występ Marcela w telewizji, postanawia wejść w jego skórę. A sam policjant staje się jego obsesją.

Trzy przeplatające wątki, które łączą się, zazębiają, a w których pomału odkrywamy wszelakie pragnienia, obawy, ale też chore pociągi bohaterów.

Trzy wątki, które opowiadają zarówno o szczęściu jak i o strachu, bólu,uzależnieniu od oprawcy, ale też pokazują przemiany w nich zachodzące.

Dobre i złe chwile.

Gorące i bardzo, bardzo szokujące momenty.

Czytając trzeci tom psychola, musicie przygotować się na wszystko, a i tak na 100 % jeden z tych trzech wątków zszokuje Was i przerazi na maksa.

Ale właśnie dlatego ta seria ma taki tytuł.

Jeśli poznaliście już dwa poprzednie tomy i chcecie poznać dalsze losy, poznanych już wcześniej bohaterów, ale też odkryć kolejne zatrważające postacie, to gorąco polecam sięgnąć  po trzeci tom pt. „Karma”.

Autorka potrafi zszokować i zaskoczyć, ale jej unikalny styl pisarski kusi i przyciąga, nawet jeśli konkretnie szokuje.

Dziękuję Monika Liga za możliwość objęcia patronatem medialnym już drugiego tomu serii #psychol i już teraz czekam na kolejny.

Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Psychol. Karma: